Fırsatları Değerlendirmek


EKİBİNİZİN BELİRLEDİĞİ FIRSATLAR NE KADAR NİTELİKLİ?

Geçtiğimiz 15 yıl içinde FranklinCovey dünya genelinde binlerce satış ekibiyle çalıştı ve üstün performans gösteren satış profesyonellerinin alışkanlık haline getirdiği uygulamalarını inceledi.

Müşteriyi Başarıya Taşımak: Fırsatları Değerlendirmek, satış ekiplerinin, bu en başarılı uygulamaları bilinçli bir şekilde tekrarlayarak iş anlaşmalarını nitelikli kılma yolunda fevkalade sonuçlar almasına yardımcı olmak için tasarlandı. .

Fırsatları Değerlendirmek, satış profesyonellerinin hızlı ve etkin bir şekilde önlerindeki iyi fırsatları saptamalarına ve zayıf olanları eleyerek “kurmaca listeleri” önemli .l.üde azaltmalarına yardımcı olur. Bunun sonucunda zaman harcayan ve yanlış olan anlaşmaların sayısı düşerken, doğru anlaşmalara daha çok zaman kalır ve toplam satış maliyetinde çarpıcı düşüşle elde edilir.

Bilmek-Yapmak Farkı:

Satış eğitiminde, seçebileceğiniz çok sayıda “iyi örnek” vardır. Asıl mesele onu bulmak değil, satış ekibinizin iyi örnekler oluşturma konusunda iyi olmasını sağlamanızdır!

Müşteriyi Başarıya Taşımak- Fırsatları Değerlendirmek, satış profesyonellerinin Fırsatları Değerlendirmek konusunda iyi olmalarını sağlamak için uzmanlarca tasarlanmış bir taktik sisteminden faydalanır ve satış ekiplerinin 12 haftalık kurs boyunca kanıtlanmış en iyi uygulamalar üzerinde alıştırma yapmalarını sağlar.

Yatırım Geri Dönüşü:

Fırsatları Değerlendirmek, yatırım geri dönüşünün net ve büyük olmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Katılımcılar, başından sonuna kadar mevcut anlaşmalar üzerinde çalışırlar, ilerlemelerini takip edip rapor verirler.

VAADİMİZ: Siz ve satış ekibiniz 12 haftalık kurs boyunca, en yüksek performansı gösteren profesyonellerin düşünme biçimleri, becerileri ve araçlarını uygulayarak, satış listeniz içerisinde ve dışında, Fırsatları Değerlendirmeye ulaşma konusunda önemli ölçüde ilerleme kazanacaksınız.