Satış Kanalını Doldurmak


Sürdürebilir bir Yatırım Geri Dönüşünü içeren Yeni ve Etkili bir Listeyle Potansiyel Müşteriler Oluşturmanın Yolları

Yüzlerce arama, düzinelerce e-posta ve alabildiğiniz ancak bir avuç randevu… Çok sinir bozucu! Peki ya size bu döngüyü kıracak ve eşi benzeri görülmemiş geri dönüş oranları alacağınız etkili ve öngörülebilir bir liste olduğunu söylesek, ilgilenir misiniz?

Bilmek-Yapmak Farkı: 

Satış eğitiminde, seçebileceğiniz çok sayıda “iyi örnek” vardır. Asıl mesele onu bulmak değil, satış ekibinizin iyi örnekler oluşturma konusunda iyi olmasını sağlamanızdır!

Müşteriyi Başarıya Taşımak: Satış Kanalınızı Doldurmak, uzmanlar tarafından hazırlanan bir taktik kitapçığı sürecinden faydalanır ve satış profesyonellerinin 12 haftalık kurs boyunca öğrendiklerini uygulayarak sürdürülebilir davranış değişikliği yaratmalarını sağlar.

Yatırım Geri Dönüşü

Müşteriyi Başarıya Taşımak: Satış Kanalınızı Doldurmak, yatırım geri dönüşünün net ve büyük olmasını sağlamak üzere tasarlanmıştır. Katılımcılar, başından sonuna kadar mevcut anlaşmalar üzerinde çalışırlar, ilerlemelerini takip edip rapor verirler.

VAADİMİZ: Siz ve satış ekibiniz 12 haftalık kurs boyunca, en yüksek performansı gösteren profesyonellerin düşünme biçimleri, becerileri ve araçlarını uygulayarak, satış kanalınız içerisinde ve dışında, nitelikli fırsatlara ulaşma konusunda önemli .l.üde ilerleme kazanacaksınız.