Olağanüstü Verimlilik için 5 Seçim


Genel Bakış

Farklı kaynaklardan bize akan bilgi seli (metinler, e-postalar, twitler, bloglar, alarmlar vs.) kariyer taleplerimizle birleşince yıpratıcı ve oyalayıcı bir hal alır. Hızla yön değiştiren bilgi hacmi neyin önemli olduğuna dair sağlıklı bir şekilde düşünmemizi ve mantıklı kararlar almamızı engellemektedir. Eğer bu uyaranlara net bir anlayışa sahip olmadan cevap verirsek hem iş hem de özel hayatımızdaki önemli hedeflere ulaşamayız.

Öneri

FranklinCovey “Olağanüstü Verimliliğe Götüren 5 Seçim” eğitimi, katılımcılara, yaşamlarının en önemli sonuçlarına ulaşma yeteneklerini ciddi anlamda artıracak bir süreç uygulamalarını için destekler. Yılların tecrübesi ve bilimsel çalışmalarla desteklenmiş olan bu eğitim sadece verimliliği ölçülebilir oranda artırmakla kalmıyor aynı zamanda yenilenmiş bir yaklaşımla katılımcılık ve başarma duygusunu pekiştiriyor.

5 Seçim Programı

Olağanüstü Verimliliğe Götüren 5 Seçim süreci, bireylerin, ekiplerin ve kurumların verimliliğini ölçülebilir derecede artırır. Katılımcıların, değerli zamanlarını, dikkatlerini ve enerjilerini nereye harcayacaklarına dair daha seçici olmalarını ve daha yüksek etkili seçimler yapmalarını sağlar.

5 Seçimle Olağanüstü Verimlilik süreci, bireylerin, ekiplerin ve kurumların verimliliğini ölçülebilir derecede arttırır.
Katılımcıların, değerli zamanlarını, dikkatlerini ve enerjilerini nereye harcayacaklarına dair daha seçici ve yüksek etkili seçimler yapmalarını sağlar.

5C - 1