Gamze BAYTÖRE – FranklinCovey Türkiye Fasilitatör 

Kadıköy Anadolu Lisesi ve İstanbul Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümü mezunudur. Yeditepe Üniversitesi MBA programını “Yüksek Onur” derecesi ile tamamlamıştır.

2000-2015 yılları arasındaki aktif kurumsal hayatı boyunca Toyotasa da Yönetim Planlama, Müşteri Hizmetleri, Şikayet ve Call Center Yönetimi, CRM konuları üzerine, 3M de ise Müşteri Hizmeleri, Lojistik, Satınalma konularına odaklanmıştır. Müşteri Hizmetleri ve Satınalma yöneticiliği  yapmıştır. Son 5 yılda yöneticilik yetkinliğini koçlukla desteklemiş, kurum içi ve kurum dışı koçluk eğitimleri vermiştir.

2010 yılından beri aktif olarak koçluk yapmakta olan Gamze, Kariyer, Liderlik, Kurumsal Yaşamda Performans ve Yönetici Koçluğu başta olmak üzere, 1500 saati aşkın koçluk tecrübesiyle pek çok kişiye dokunmuş ve gelişim-değişim süreçlerini desteklemiştir.

Üniversite yıllarında 2 yıl İstanbul FM 106 radyo kanalında “prime time” olarak adlandırılan kuşakta kendi radyo programını hazırlayarak sunuculuğunu yapmıştır. 6 Sigma Green Belt olarak Lean Six Sigma metodolojisini de kullanarak operasyonel verimlilik ve sürekli gelişim odaklı projeler yönetmiştir.

2014 yılından bu yana Koçluk ve Eğitmenlik yapmakta olan Gamze, NLP Practicioner eğitimi ile gelişimini desteklemiş, ICF akredite Takım Koçluğu eğitimi alarak Takım Koçu ünvanı elde etmiş ve AC Akreditasyonuyla Koçlukta Supervizyon eğitimi almıştır.

Kurumlarda ağırlıklı olarak Yöneticiler için Koçluk Becerileri, Koçvari Yöneticilik, Liderlik Sanatı, Performans için Koçluk, Bügünün Yöneticilik Araçları, Liderlik İletişimi, Etkili Geri Bildirim, Takım Olmak, Yenilikçiliğe İklim Yaratmak, Motivasyon eğitimlerini vermektedir. 10 dan farklı firmada Mentorluk süreçlerinin kurulması için farklı projelerde yer alan Gamze, Kurum için mentorluk projelerinde 500 den fazla mentor yetiştirmiştir. Kurumlarda İyi bir kariyer için Koçluk, Liderlik, Yaratıcı Düşünme ve Anne-Baba Koçluğu üzerine seminerlerde konuşmacı olarak da yer almaktadır.

Kişisel gelişim yolculuğunun sürekli devam etmesi gerektiğine inanan Gamze yaşam amacını; insanların bulundukları noktadan daha ileri bir noktaya gitmelerine destek olmak olarak tanımlamaktadır.

Hizmet verdiği sektörler ve firmalar:

Daha önce danışmanlık, eğitim verdiği veya koçluk yaptığı firmalar arasında; Novartis, Denizbank, Şekerbank, Turkcell, Global Bilgi, TAV, Farplas, Toyota, Tofaş, Mercedes, Ford, Coca Cola, Halkbank, Şişecam, Mapfre, N&N Hayat, Roche

Association for Coaching Türkiye Yönetim Kurulu üyesi ve Forum Başkanı olan Gamze Baytöre evli ve 2 çocuk annesidir.