Katılımcı Yorumları


“Özellikle kültürümüzde acilden acile koşmayı bırakıp, önce önemli olana yönelmek alışkanlığının oturması için  çok faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum.
Öncelikle bu konuda farkındalık sahibi olmayanlar için, lafı uzatmadan aktaran son derece öz ve pratik bir farkındalık eğitimi. Benim gibi farkındalığı olup, alışkanlık edinme konusunda sıkıntılar yaşayanlar için ise son derece somut adımların tanımlandığı ve hayata geçirilmesinin takip edildiği çok güzel bir program.  Daha pek çok kişiye başarılı ve dengeli bir hayat için esin kaynağı olması dileğiyle.”
Nergiz Demir – BASF / Teknik Servis Başkanı

“Özellikle şunu belirtmek isterim ki bugüne kadar aldığım eğitimler arasında en etkileyici olanlarındandı. Teşekkür ederim.”
Sabri Sarı – Türk Telekom / Kurumsal
Mağazalar Satış Uzmanı

“Öncelikle şunu belirtmek isterimki benim için farkındalık oluşturan ve aldığım bilgileri uygulamaya çalıştığım bir eğitimdi. Bu kanaate varmamda sizin eğitimdeki tutumunuz ve sunum tarzınız yadsınamaz. Tekrar teşekkür ederim.”
Volkan İnar – Siemens / Proposal &
Project Management

“Katıldığım programın epey etkisini gördüm. Sanırım son değerlendirme raporundaki sonuçlar da bunu destekliyor. Sizinle de paylaşmak istedim.
Birinci yöneticimle dün bir görüşme yaptık. Raporun sonunda yer alan ölçekte 10’a yakın bir puan verdi. Tekrar çok teşekkürler.”
Aygün Aydın – Turkcell / Terminal &
Data Services / VAS Manager

“Sizin ile tanışmamız sonrasında oluşan bakış açımın çok çok yararlı olduğunu paylaşmak isterim. Farkındalık anlamında katkınızı farklı bir eğitimde gördüğüm için çok mutlu oldum, eğitimden daha çok keyif aldım. Gelişmeleri ve yarattığınız etkiyi sizinle paylaşmak istedim.”
Özcan Savran –  Turkcell Superonline
/ Solution Expert

“Your classes during our course (Managerial Skills Workshop at Sabanci University) was definitely one of the most in spiring and have helped me significantly since I started at my career.”
Sabancı Üniversitesi Managerial Skills
Workshop Katılımcısı

Eğitim için çok çok teşekkür ederim. Gerçekte çok etkileyici hayata bakış açımı çok değiştirdiğine inandığım bir eğitimdi (Olağanüstü Verimlilik için 5 Seçim). Her an anlattıklarınız düşünüyor ve birşeyler yapmaya çalışıyorum.
Size de eğitim sırasında bahsettiğim gibi ekibimdeki insanlarla da öğrendiklerimi paylaşmak istiyorum. Öğreterek öğrendiklerimi pekiştirebileceğimi düşünüyorum. Bu arada eğitiminizi diğer şirketlerde çalışan her arkadaşımla paylaşıyorum. Herşey ve farkındalık için çok teşekkür ederim.”
Ersin Üstsoy – Enerjisa / Pricing and Tariff
Manager 

imagesAlmış olduğumuz “Olağanüstü Verimlilik için 5 Seçim” eğitiminin çok faydalı olduğunu düşünüyorum. En önemlisi, ilk defa almış olduğum bir eğitimi pratikte de uygulamaya başladım ve sonuçlarını alıyorum. Teşekkürler tekrar”
Ali Özkasap – SC Johnson National
Field Sales Manager

“Çok keyifli ve faydalı bir eğitim olduğunu düşünüyorum. Tüm çalışma arkadaşlarıma aynı fırsatın tanınması ”Kurum kültürü ve karşılıklı anlaşma” seviyesini arttıracağından eminim. Fırsat için teşekkürler.”

“Eğitimin iş ve özel hayatta kullandığımız ama farkında olmadığımız 7 alışkanlığı bizlere hatırlatması çok verimli oldu.” Eğitmenin ve eğitimin kalitesi konuya dikkat çekmek ve katılım sağlamak için çok motive edici ve iyiydi. İş başarılarına destekleyici nitelikteki bu tarz kişisel gelişim, farkındalık eğitimlerinin seçilmiş olması çok güzel.”

“Etki uyandıran, düşünmeye ve sonuçlandırmaya odaklayan, geliştirici bir eğitimdi. Sibel Hanım’a teşekkürler.”

“Tüm şirketlerdeki personellerin birbirini tanıması, iletişime geçmesi için harika bir eğitimdi. Kişisel gelişimimize katkıda bulunan, aydınlatan, değişimin bizimle başladığını ifade eden bir
eğitimdi. Teşekkürler”
Bakioğlu Holding Katılımcıları