Çağımızın başarı, zaman ve mutluluk kavramları hayatımıza giren birçok kolaylaştırıcının etkisiyle ne çabuk değişiyor. Bizi geçen yıl başarılı kılan kritik başarı faktörlerine bu yıl yenisini eklemez isek bir başarıdan söz edebilir miyiz? Bu ivmelenme nereye kadar gidecek? Üzerimizdeki stresin etkilerinden birisi de bu hızlı değişen dünya dinamikleri değil mi?

İnternetin hayatımıza girmesiyle geri dönülmesi imkânsız bir evrilme süreci başladı. Bilgiye ulaşmak çok kolay hale geldi; bununla birlikte, çok fazla bilgi içinden ihtiyacımız olan temiz bilgiyi elde etmek bir o kadar zor oldu.

Sadece sınıf içi eğitimler gelişim için yeterli kaynak olmaktan çıktı. Öğrenme hayatın her anında; gelişim tüm boş vakitlere ve parmakların ucuna gelmeye başladığı bu günlerde, biz de odağımızı sizlerin gelişim ihtiyacını destekleyecek yöntemlere kaydırmış durumdayız. FranklinCovey Türkiye ekibi olarak, globalden aldığımız AR-GE* gücüyle, işinize yarayacağını düşündüğümüz bilgileri paylaşmak üzere kollarımızı sıvadık.

Planlı ve verimli günlerinizi desteklemek için sizlerle elimizdeki bilgileri,  eğitmenlerimizin yazılarını, organizasyonlarımızın duyurularını, kısa videoları ve en önemlisi global kaynaklı videolarımızı paylaşmak isteriz.

2015’in son aylarını yaşadığımız bu günlerde şimdiden yeni yıl planlarınızın gerçekleşmesini yürekten dilerim. Başarı ve mutluluk sizi hep izlesin.

Selam ve Sevgilerimle

*FranklinCovey yıllık 20 milyon dolarlık bütçe ve 50 kişilik AR-GE ekibiyle her yıl sizler için, çağa uygun yenilenmiş içerikler üretmektedir. Harvard Üniversitesi gibi birçok güçlü akademik kuruluşla da işbirliği içindedir. 

rsz_selda_pysonrevize

 

 

Selda Bağlan FranklinCovey Türkiye Genel Müdürü, 4DX Uygulama Lideri ve Koç