Güveni Artırın

Güvenin temellerini güçlendirin ve yeni üretkenlik düzeylerini güçlendirin.

Organizasyonunuzda Güveni Artırın

Güven, sadece sahip olunması gereken güzel bir özellik değil aynı zamanda herhangi bir çalışma ilişkisinde mutlak bir zorunluluk ve sağlıklı bir kültürün özüdür. Güçlü bir güven temeli, çalışanlarınızın birlikte çalışma şeklini önemli ölçüde iyileştirebilir ve nihayetinde organizasyonunuzu dönüştürebilir.

Nasıl güven inşa edeceğinizi bildiğiniz zaman, kredibilite kazanabilir, kredibilitenizi gösterebilir, açık bir şekilde iletişim kurabilir ve saygı gösterip saygı duyabilirsiniz. Bu insanların fikirlerini rahatça paylaşabilecekleri ve ekip olarak birlikte çalışabilecekleri bir ortam yaratır. Herkese daha etkili bir şekilde iş birliği yapması, daha hızlı çalışması ve daha sürdürülebilir sonuçlar elde etmesi için ilham verir. 

Ekipleriniz arasında güveni derinleştirmek için her zaman yer vardır. FranklinCovey’in ilkelere dayalı içeriği, uzman danışmanları ve yenilikçi teknolojisi, güvenin temellerini öğretir ve bireylerin organizasyonunuzdaki güven boşluklarını belirleyip kapatmasına yardımcı olur.

Temel Güven Oluşturma Becerileri

Çalışanlarınız toplu olarak güveni pekiştirdiğinde, ekipleri güçlendirir ve birlikte daha iyi sonuçlar elde ederler.

Bütünlükle Hareket Etmek

Dürüst ve ahlaki açıdan sorumlu bir şekilde hareket eder

İlişkiler Kurmak

Meslektaşlarının hedeflerini, önceliklerini, ilgi alanlarını ve bakış açılarını anlamaya çalışır

Ücretsiz Rehber

Liderlerinizin Güven Oluşturmasının ve Onu Kırmaktan Kaçınmasının 6 Yolu

Yöneticilerinizin ve yöneticilerinizin organizasyonunuz genelinde güven oluşturmak için kullanabilecekleri en iyi altı yöntemi keşfedin.

Ücretsiz Webcast

Güven Hızında Liderlik®

Yüksek güven düzeyine sahip bir kurumsal kültür oluşturmak için araştırmalarla doğrulanmış dili, çerçeveyi ve süreci keşfedin.

Başarı Hikayeleri

Frito-Lay

Increasing Trust to Exceed Expectations

Economic recession, inflation, and unpredictable weather conditions caused massive price increases in Frito-Lay’s supply chain. They had to move quickly to change their business model. The Speed of Trust® had prepared them with a new perspective and skill set to manage through these unpredictable times.

City of Provo

Transforming Culture Through Trust

The City of Provo was experiencing tremendous growth and an influx in business and investments. See how they transform their culture and keep the positive momentum going with The Speed of Trust®.

Client Spotlight: Automotive Industry

Getting to Excellence Faster

An already high-performing automotive organization desires to reach their full potential. With the help of FranklinCovey’s All Access Pass®, the CEO says the team is committed to excellence and prepared for a future of intensifying competition.

Yolculuğun Gücü

Kalıcı davranış değişiklikleri içten dışa doğru gerçekleşir. İnsanların kim olduğu ve dünyayı nasıl gördükleri, başkalarıyla nasıl etkileşim kurduklarını ve onlara nasıl liderlik ettiklerini etkiler. Sizler için hazırladığımız Gelişim Yolcuklarımız ekiplerinizdeki kişilerin hem paradigmalarını hem de davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için özel içeriklerimizi, uzman danışmanlarımızı ve güçlü teknolojimizi bir araya getiriyor.

Sizler için hazırladığımız örnek bir Gelişim Yolculuğunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Duygusal Zekayı Geliştirmek

 • 01 Live-Online

  Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı ® : İmza Sürümü 4.0

  Sürdürülebilir ve kalıcı başarıya giden yol, bireylerin kendilerini etkili bir şekilde yönetebildikleri, başkalarını etkileyebildikleri, onlarla iş birliği yapabildikleri ve yeteneklerini sürekli geliştirip yenileyebildikleri zaman mümkündür.

  Süre: 2-3 gün

 • 02 InSights

  Beyniniz ve Ön Yargınız

  Herkesin ön yargıları vardır: Bazıları bilinçli, bazıları bilinçsizdir. Tüm ön yargılar dünyamızı derinden etkiler.

  Süre: 10 dakika

 • 03 Jhana

  Duygusal Zekanızı Geliştirmenin 5 Yolu

  Peki EQ nedir? Ve nasıl alabilirsin?

  Süre: 5 dakika

 • 04 Excelerators

  1. Seçim: Önemli Olana Göre Hareket Edin, Acil Olana Tepki Vermeyin ®

  1. Seçim, gerçek bir katkıda bulunmaya odaklanabilmeniz için hayati önem taşıyan öncelikleri dikkat dağıtıcı unsurlardan filtrelemenize yardımcı olur.

  Süre: 30-60 dakika

 • 05 Excelerators

  Bağ Kurun

  Yalnızca anlamlı bağlar geliştirdiğimizde geçmiş ön yargıları görebilir ve çevremizdeki insanlara değer verebiliriz. Bağ kurmak, merak ve empati dengesini gerektirir.

  Süre: 30-60 dakika

 • 06 Jhana

  İlişki Sürdüremeyecek Kadar Meşgul

  İlişkileri yönetmek zor olabilir. İlişkilerinizi başlatmanıza, sürdürmenize ve onarmanıza yardımcı olması için bu kaynakları kullanın.

  Süre: 5 dakika

Kuruluşunuzdaki herkesin nasıl güven inşa edileceğini öğrenmesine yardımcı olun.

Demo talebinde bulunun

Request a Demo