Kendini Yönet

Liderlik başarısına giden yolda her bireye destek olun.

Kendine Güvenen Liderlerden Oluşan Bir Ekip Oluşturun

Liderlik becerileri, organizasyonunuzdaki her kişi için çok önemlidir. Kişisel liderlik, kişisel ve profesyonel gelişimin temelidir. Basitçe ifade etmek gerekirse, bireyin kendi güçlü yanlarını ve motivasyonlarını anlama ve enerjisini en önemli hedeflere uygulama yeteneğidir. Etkili bireyler kendilerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacaklarını bilirler, böylece hem onlar hem de işletmeniz avantajlardan yararlanır.

Öz liderlik, öz farkındalıkla başlar. Bu anlayışa dayanarak, her kişi daha sonra ulaşılabilir anlamlı hedefler belirleyebilir, bu hedeflere yönelik ilerleme için kendilerini sorumlu tutabilir, zorluklarla ve çatışmalarla dayanıklılıkla başa çıkabilir. Tükenmişlik riski olmadan sonuç vermelerini sağlamak için zaman ve enerjilerine uygun sınırlar da koyabilirler.

Organizasyonunuz içinde, ekip üyelerinizin benzersiz güçlü yönleri ve gelişme alanları vardır. FranklinCovey’in araştırma destekli içeriği, uzman danışmanları ve yenilikçi teknolojisi, her kişiyi güçlü bir liderlik temeli oluşturmak ve benzersiz bir katkı sağlamak için ihtiyaç duydukları kaynaklar ve iç görülerle donatacak.

Temel Bireysel Liderlik Becerileri

Etkili bireyler kendilerini anlarlar, zorlukları büyüme fırsatları olarak görürler ve zamanlarını, hedeflerini ve enerjilerini nasıl başarılı bir şekilde yöneteceklerini bilirler.

Öz farkındalık

Güçlü ve zayıf yanlarını ve başkaları üzerindeki etkilerini bilir.

Büyüme Zihniyeti (mindset)

Aksiliklerden, zorluklardan ve yapıcı geri bildirimlerden büyür

Hedefleri başarmak

Hedefleri düzenli olarak karşılar veya aşar

Zaman yönetimi

Zamanı, enerjiyi ve kaynakları en önemli önceliklere odaklar

Enerji yönetimi

Sürdürülebilir performans için fiziksel ve zihinsel sağlığa öncelik verir

Ücretsiz Rehber

İşinizi İyi Yapmak İçin Enerjinizi Yönetin

Kendinizi tükenmişlik riskiyle karşı karşıya bıraktığınız alanları belirlemek için bu rehberi kullanın.

Ücretsiz Webcast

Bireysel Katkıda Bulunanlar için Jhana®

Günümüzün dinamik işyerinde herkesin başarılı olması için ihtiyaç duyduğu kişilerarası ve profesyonel becerileri keşfedin.

Başarı Hikayeleri

Client Spotlight: Global Food Production

Driving Growth Through Employee Empowerment

A global food-production company focuses on employee empowerment to drive growth in multiple markets. With the help of FranklinCovey’s The 7 Habits of Highly Effective People® course, employees are continually stretching themselves and the company is on track to reach their targeted growth goal.

Mississippi Power

Building a Culture of Leadership and Effectiveness

Mississippi Power needed to prepare for wholesale change. Deregulation of their industry was causing drastic changes in the way they served their customers. See how they incorporate The 7 Habits of Highly Effective People® to build a culture of leadership and effectiveness throughout the organization.

X-FAB

Equipping Personal, Team, and Corporate Leadership to Succeed

X-FAB, the world’s leading foundry group for analog/mixed-signal semiconductor applications, had a need to create a common language and team building problem. See how they used The 7 Habits of Highly Effective People® to build better personal productivity and focus on the end in mind.

Birchwood Automotive Group

Bridging the Gap Between Planning and Execution

Birchwood Automotive Group uses The 7 Habits of Highly Effective People® to establish a common language and methodology to communicate and conduct business. The 7 Habits have transformed their culture which has led to increased profitability.

Yolculuğun Gücü

Kalıcı davranış değişiklikleri içten dışa doğru gerçekleşir. İnsanların kim olduğu ve dünyayı nasıl gördükleri, başkalarıyla nasıl etkileşim kurduklarını ve onlara nasıl liderlik ettiklerini etkiler. Sizler için hazırladığımız Gelişim Yolcuklarımız ekiplerinizdeki kişilerin hem paradigmalarını hem de davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için özel içeriklerimizi, uzman danışmanlarımızı ve güçlü teknolojimizi bir araya getiriyor.

Sizler için hazırladığımız örnek bir Gelişim Yolculuğunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Etkili Bir Şekilde Organize Edin ve Önceliklendirin

 • 01 InSights

  Beyin Krizi!

  Her gün üstünüze gelen tüm görevler ve bilgiler yüzünden dikkatinizin dağılması ve bunalmış hissetmeniz kolaydır, ancak önemli şeylere odaklanmaya devam etmek için beyninizi yeniden yapılandırmayı öğrenebilirsiniz.

  Süre: 15 dakika

 • 02 Live-Online

  Olağanüstü Verimlilik için 5 Seçim®

  Olağanüstü Verimlilik için 5 Seçim her şeyi halletmekle ilgili değildir. Bu yöntem tükenmişlik yaşamadan doğru şeyleri yapmak anlamına gelir.

  Süre: 1-2 gün

 • 03 Jhana

  Çok Fazla Kesinti

  Çoğu insanın çalışma günlerinde başının belası yaşadıkları kesintilerdir.

  Süre: 5 dakika

 • 04 Araç

  K2 Haftalık Planlama

  Mevcut davranışlarınızdan bazıları, zamanınızı etkili bir şekilde yönetmekten sizi alıkoyuyor olabilir. Zamanınızı nasıl daha iyi kullanacağınız ve enerjinizi hayatınızdaki en önemli sonuçlar için nasıl koruyacağınızla ilgili fikirleri hayata geçirmek için bu kaynakları kullanın.

  Süre: 10 dakika

 • 05 Mikro öğrenme

  Teknik Eğitim

  Zaman yönetimi sistemlerinizi kurduktan sonra, zamanınızı etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacak e-posta uygulamaları geliştirin.

  Süre: 20 dakika

Her çalışanın kendini yetenekli bir şekilde yönetmesine yardımcı olun.

Demo talebinde bulunun

Request a Demo