Koçluk Hizmetleri

Kuruluşunuzun gelişim hedeflerine ulaşmak için uzman koçlarımızla iletişime geçin.

Organizasyonunuzdaki Mükemmellik Potansiyelinin Kilidini Açın

Davranış değişikliği, koşullar iyi olduğunda zordur, her katılımcının üstesinden gelmek için mücadele ettiği birden fazla talep olduğunda ise daha da zordur. Araştırmalar, koçluğun bir öğrenme deneyimiyle bütünleştirildiğinde, bu öğrenmenin uygulanmasını yüzde 400’e kadar iyileştirebileceğini gösteriyor. Öğrenme deneyimlerinin bir parçası olarak koçluk alan liderler, istenen davranış değişikliğini daha çabuk benimser ve koçluk almayanlara göre dört kat daha hızlı öğrenmeyi uygular.

Quote PNG

Koçum hem zorlayıcı hem de destekleyiciydi. Liderler olarak, performansımız veya ekiplerimiz üzerinde önemli bir etkisi olabilecek konuları atamak için sınırlı zamanımız var. Koçluk, bu sorunların temel nedenini araştırmak ve belirlemek ve bunları ele almak için uygulanabilir bir plan atamak için alan ve zaman sağlar.

— Başkan Yardımcısı, Global Sağlık Şirketi

Yönetici Koçluğu

Yöneticiler İçin Başarının Anahtarı

Sağlıklı bir organizasyon tepeden başlar ve bu liderler şirketin geri kalanını etkiler. Önde gelen kuruluşlar, yüksek potansiyele sahip ve yönetici seviyesindeki yeni işe alımlarına koçluk desteği sunmanın kuruluşun başarısı için kritik öneme sahip olduğunu biliyor. Koçluk ile yöneticilerin yeni rollerine başarılı ve daha hızlı geçiş yapmalarını sağlayın.

Yönetici koçluğunun, liderlerde kalıcı ve olumlu davranış değişikliği yaratmak için en etkili araçlardan biri olduğu kanıtlanmıştır. Bu, bugün daha iyi iş sonuçları elde etmenize ve kuruluşunuzu geleceğe hazırlamanıza yardımcı olur.

FranklinCovey olarak, kuruluşunuzun başarısı üzerinde önemli bir etki yaratmanıza yardımcı olmak için sınıfının en iyisi koçluk hizmetleri sunuyoruz. Yönetici koçluğumuz, garantili sonuçlarla pozitif iş etkisini en üst düzeye çıkarır ve kesin ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirilebilir.

Güçlendirme Koçluğu

Öğrendiklerinizi Uygulayın, Sorumluluk Oluşturun ve Davranış Değişikliğini Hızlandırın

Yeni davranışları benimseme süreci, FranklinCovey’in Güçlendirme Koçluğu aracılığıyla kolaylaştırılmıştır. Bu tür koçluk, katılımcılara zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı olan bir koç tarafından yönlendirilirken öğrendiklerini uygulama fırsatı sunar. Yeni kavram ve fikirlerin uygulanmasına odaklanan düzenli olarak planlanmış koçluk oturumları aracılığıyla Güçlendirme Koçluğu, öğrenmeyi hayata geçirir.

Güçlendirme Koçluğu oturumları, başarıları bildirerek ve öğrencilerin doğru yolda kalabilecekleri taahhütlerde bulunarak davranış değişikliğine yönelik destek ve hesap verebilirlik yaratır. Ek olarak, Güçlendirme Koçluğu, öğrenilen çerçeveleri, kavramları ve davranışları bağlamsallaştırmaya yardımcı olur.

Ücretsiz Rehber

Değişim Nasıl İletilir: Liderler İçin Bir Araç

Bir sonraki değişikliği ekibinize ilettiğinizde etkili bir mesaj oluşturmak için bu bu rehberi kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Webcast

Potansiyeli Çoğaltan Liderlik®: Etkili Liderler İnsanların Potansiyelini Nasıl Ateşler?

Sonuçları en üst düzeye çıkarmak için liderlerinizin ekiplerinin kullanılmayan yeteneklerine erişmesine ve bunları kullanmasına yardımcı olmak için 60 dakikalık webcastimize katılın.

Bizimle iletişime geçin. Koçlarımız hakkında bilgi alın.

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo