Ekip Liderliğinde 6 Önemli Uygulama

Bir ekibe nasıl liderlik edileceğini öğrenin

Her seviyedeki liderler, işletmenizdeki her ölçüt üzerinde önemli bir etki yaratır: çalışan verimliliği ve bağlılığı, müşteri memnuniyeti ve bağlılığı, yenilikçilik ve finansal performans. Liderler, işinizde “Fark Yaratanlardır”.

Yeni ve gelişmekte olan liderlerden yönetici süitlerindekilere kadar, bir liderin rolü her zaman zor olmuştur ve bugünün gerçekleri bunu daha da zorlaştırmaktadır. Sosyal beceriler genellikle bu roldeki başarının yüzde 80’ini oluşturur. Yine de birçok insan, başkalarını yönetme ve motive etme becerilerinde uzmanlaşmadan, teknik yetenekleri nedeniyle liderliğe terfi ediyor. Bu temel beceriler olmadan, her seviyedeki liderler ekiplerini yönetmede çeşitli zorluklarla mücadele edebilir.

Ekip Liderliğinde 6 Önemli Uygulama™ liderlere başkalarına etkili bir şekilde liderlik etmeleri için gerekli paradigmaları, becerileri ve araç setlerini sağlayan, ilgili pratik kaynakların özel bir koleksiyonudur.

1

Lider Paradigması Geliştirin

Bir ekibe liderlik etmek, bireysel olarak katkıda bulunan biri olarak çalışmaktan farklı bir paradigma gerektirir. Başkalarının lideri olarak başarıyı en üst düzeye çıkaracak kritik paradigma değişikliklerini keşfedin.

2

Düzenli Bire Bir’ler Gerçekleştirin

Düzenli bire bir görüşmeler yaparak ekip üyelerinin katılımını artırın, ekip üyelerinin sorunlarına ilişkin anlayışınızı derinleştirin ve sorunları kendileri çözmelerine yardımcı olun.

3

Ekibinizi İş Sonuçlarına Yönlendirin

Ekip hedefleri ve sonuçları hakkında netlik yaratın; doğru düzeyde destek sağlarken sorumluluğu ekip üyelerine devredin.

4

Bir Geri Bildirim Kültürü Yaratın

Ekip üyesinin güvenini ve yeterliliğini geliştirmek için geri bildirimde bulunun; başkalarından geri bildirim alarak kendi performansınızı geliştirin.

5

Değişim Sürecinde Ekibinize Liderlik Edin

Ekip üyelerinin değişimi yönetmesine ve hız kazanmasına ve daha iyi performans elde etmesine yardımcı olacak belirli eylemleri belirleyin.

6

Zamanınızı ve Enerjinizi Yönetin

En önemli önceliklere odaklanmak için haftalık planlamayı kullanın ve Enerjiyi Besleyen 5 Unsuru uygulayarak etkili bir lider olma becerinizi güçlendirin.

6 Önemli Uygulamaya Giriş

Genel Bakış

Bu çözüm, her seviyedeki lidere, diğer insanlarla ve onlar aracılığıyla iş yapmak için gerekli beceri ve araçları sağlar. Program, bireysel katılımcı olarak önceki rollerinden geçiş yapan liderler ve ekiplerini etkili bir şekilde yönetmek ve yönetmek için pratik, ilgili rehberlik arayan deneyimli liderler için idealdir.

Araştırma ve Çözüm

FranklinCovey olarak, kuruluşların ve işletmelerin bugün ve gelecekte liderlerinden neye ihtiyacı olduğunu daha iyi anlamak için araştırmaya önemli ölçüde yatırım yaptık. Üç ortak zorluk keşfettik:

  1. Yeni liderlerin başkalarını yönetmenin ve onlara liderlik etmenin temellerini öğrenmesi gerekir.
  2. Gelişmekte olan liderlerin bilgilerini ve insan becerilerini yükseltmeleri gerekiyor.
  3. Her lider, temel liderlik becerilerinde ustalaşarak fayda görebilir.

6 Önemli Uygulama, her liderin etkisini hızlandırarak, onları her liderin ihtiyaç duyduğu (ancak çok azının sahip olduğu) beceri ve araçlarla donatır. Tüm liderlerin başkalarını yönetmek ve motive etmek için tutarlı bir yaklaşım kullanması için organizasyonunuz genelinde becerilerin seviyesini belirlemeniz önemlidir.

Ürün İçeriği

Katılımcı malzemeleri şunları içerir:

  • Katılımcı kiti
  • Katılımcılara özel basılı ve dijital araç setleri
  • Alıştırma kartları
  • 6 haftalık e-posta üzerinden takip süreci

 

Ücretsiz Rehber

Liderler için Önemli İçgörüler

Bir ekibe liderlik etmek, bireysel olarak katkıda bulunan biri olarak çalışmaktan farklı bir beceri seti gerektirir.

Etkinlik İçin Kaydolun

Herkes Harika Bir Yöneticiyi Hak Eder Webcast

Çalışanlarınızı yüksek performanslı bir ekip haline getirmek için kanıtlanmış en iyi uygulamaları keşfedin.

FranklinCovey İçeriklerini Size Nasıl Sunuyoruz?

Bu eğitim, FranklinCovey All Access Pass®‘a dahildir . Bu platform, organizasyonunuzda ihtiyaç duyduğunuz içeriklere her zaman ve her yerde sınırsız erişiminizi sağlar.

Online

Her yerden çevrimiçi erişilebilir dinamik eğitim ve gelişim fırsatı

Yüz Yüze / Sınıf İçi

Yüz yüze sunulan uzman eğitimi ve gelişim

On Demand

Her yerde, her zaman çalışanlarınızın kullanımına açık içerik.

Başarı Hikayeleri

UnitedHealth Grup

Küresel Çeşitlilikteki Bir Organizasyonda Yeni Yetenekleri Geliştirin

UnitedHealth Group’un Yükselen Liderler Programı’nın sahibi olan Walter Baumann, FranklinCovey’nin All Access Pass®’ini kullanarak bireysel katılımcıların ve ilk seviye yöneticilerin küresel ölçekte gelişimini artırmaya yönelik deneyimlerini paylaşıyor. Liderlik becerilerini geliştirmek, kültürel farklılıklarla başa çıkmak ve Yükselen Liderler Programı’nın daha yüksek memnuniyetini sağlamak için nasıl çözümlerden yararlandığına göz atın.

PepsiCo Yiyecek

Organizasyon Çapında Empatik Liderler Oluşturmak the Organization

PepsiCo Foods North America, içeriği zaman içinde gelişen tutarlı bir liderlik eğitimi istiyordu. FranklinCovey’in All Access Pass®’inden içerik derleyerek, kuruluşlarının her seviyesinde empatik liderler oluşturmak için CORE Liderlik programını başlattılar.

Vibe Grup

Geniş Ölçekte Öğrenme ve Gelişim

Vibe Grup, hızla büyüyen bir BT personel danışmanlığı şirketidir. 2011’de iki kurucuyla başlayarak, hızla büyüdüler ve bugün 300’den fazla dahili ve 1.000 harici çalışana ulaştılar. Bu hızlı büyümeyi desteklemek için öğrenme ve gelişim programlarını ölçeklendirmek üzere FranklinCovey ile nasıl ortaklık kurduklarını izleyin.

Müşteri Odaklı Bakış – Kar Amacı Gütmeyen Kuruluş

Sonuçlara İlham Vermek ve Etkilemek İçin İlk Seviye Liderleri Güçlendirme

Batı Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük kar amacı gütmeyen kuruluşunun geniş kapsamlı bir misyonu ve çok sayıda iyi fikri vardı. FranklinCovey’nin All Access Pass®’inin yardımıyla, kuruluş önceliklendirme yapabildi, sonuçları ilham verebildi, gelirleri artırabildi ve müşteri memnuniyetini artırabildi.

Size özel çözümler sunabilmemiz için bizimle iletişime geçin!

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo