FranklinCovey All Access Pass®

FranklinCovey içeriğine olan erişiminizi genişletin, iş hedeflerinize ulaşın ve performansı sürdürülebilir şekilde etkileyin.

FranklinCovey İçeriklerine, Araçlarına ve Teknolojisine Esnek Erişim

Güçlü içeriği, uzmanlardan oluşan bir ekibi, dinamik bir davranış değişikliği platformunu ve önemli ölçümleri birleştiriyoruz. Bunlar birlikte, liderlere ve ekiplere tekrar tekrar olağanüstü sonuçlar veren Gelişim Yolculukları boyunca rehberlik eder.

Organizasyonlar bizimle iş birliği gerçekleştirdiğinde, çalışanları hem bireysel hem de toplu olarak davranışlarını dramatik bir etki yaratacak şekilde değiştirir. Birlikte, organizasyonların en acil sorunlarını çözerler ve olağanüstü sonuçlara ulaşırlar.

The FranklinCovey All Access Pass® içerik ve teknolojiye erişimin yanı sıra organizasyonunuzun ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanmış benzersiz bir öğrenme deneyimi tasarlamak ve sunmak için derin bir uzmanlar grubu sağlayarak, L&D yatırımınızdan en yüksek değeri elde etmenize yardımcı olur.

İş gücünüzün bugün ve yarın karşı karşıya kalacağı en acil sorunlar için tasarlanan FranklinCovey içeriğini organizasyonunuza birçok yönden fayda sağlamak için kullanabilirsiniz.

 • ESNEKLİK: FranklinCovey içeriğine birden çok dağıtım biçiminde erişin.
 • ETKİ: FranklinCovey içeriğini işle ilgili belirli ihtiyaçlar etrafında düzenleyin.
 • DEĞER: Kişi başı daha düşük bir fiyata ulaşabileceğiniz kişi sayısını önemli ölçüde artırın.

Neler Dahil?

Geçiş kartınız, araçlar, değerlendirmeler, videolar, dijital öğrenme modülleri ve FranklinCovey’in canlı yüz yüze, canlı çevrimiçi ve On Demand sunulan tüm eğitimleri eksiksiz olarak kullanılır.

İçerik

İnsan etkinliğinin zamansız ilkelerine dayanan kanıtlanmış içerikle liderlerinizin zihniyetlerini ve davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olun.

İnsanlar

Organizasyonunuz için doğru programı sunmaları için FranklinCovey danışmanlarının uzman yeteneklerinden yararlanın veya kendi kurumsal eğitmenlerinizi onaylayın.

Teknoloji

Yenilikçi tekonloji karşışatırma ölçütlerimiz ilerlemeyi gösterir ve kalıcı davranış değişikliği sağlamak için öğrencilerin katılımını sağlar.

Hizmetler

Öğrenme programlarınızı daha da büyük etki için özelleştirmek üzere profesyonel hizmetlerimizden yararlanın.
Quote PNG

All Access Pass sistemine sahip olmak, makul bir fiyata harika bir liderlik geliştirme programı oluşturabilmemizi sağladı. İsteğe bağlı, sanal ve sınıf teslim seçeneklerinin geçişe dahil edilmesi esnekliği, yer ve zaman kısıtlamalarından bağımsız olarak tüm liderlerimizin katılabilmesini sağlar. AAP bizim için gerçekten bir oyun değiştirici oldu.

— Julie Moore, Kariyer Geliştirme Müdürü, Gainwell Technologies

FranklinCovey All Access Pass Seçenekleri

Personal Effectiveness Pass

Her bireye etkililik alışkanlıkları aşılayın ve organizasyonunuzu ileriye taşıyacak güç becerilerini geliştirin.

Örnek eğitimler aşağıdakileri içerir:

 • Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı®
 • Olağanüstü Verimlilik İçin 5 Seçim®
 • Gayriresmi Yöneticiler İçin Proje Yönetimi Esasları®
 • Müşteri Bağlılığı Yönetimi
 • Ve dahası

All Access Pass

Potansiyellerini gören ve olağanüstü sonuçlar elde etmek için insanları bir araya getiren olağanüstü liderler geliştirin . Kişisel Verimlilik Kartındaki her şeyi içerir.

Örnek eğitimler aşağıdakileri içerir:

 • Güven Hızında Liderlik®
 • Liderlerin 4 Temel Rolü®
 • Ekip Liderliğinde 6 Önemli Uygulama®
 • Ve dahası

All Access Pass Plus

Kritik iş ölçümlerini taşımak için büyük bir grup insanı harekete geçiren ortak bir yürütme şablonu kullanın. Tüm All Access Pass erişimini kapsar.

Örnek eğitimler aşağıdakileri içerir:

 • Uygulamanın 4 Disiplini®
 • Müşteri Bağlılığı Yönetimi®
 • Ve dahası

Başarı Hikayeleri

ViaWest

Yüksek Performanslı Takımların Temelinin Atılması

ViaWest’in dağıtılmış iş gücünü desteklemek ve yüksek performanslı ekiplere odaklanmak için yeni bir liderlik geliştirme programı başlatması gerekiyordu. ViaWest’in yüksek performanslı ekipler oluşturmak, sürdürmek ve geliştirmek amacıyla liderlik geliştirme programını genişletmek için FranklinCovey All Access Pass ®’ı nasıl kullandığını okuyun.

Müşteri İncelemesi – Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluş

Hizmet Verdikleri Toplulukta Dramatik Sonuçlar Sağlamak

Amerika Birleşik Devletleri’nin batısındaki en büyük sivil toplum kuruluşlarından birinin genişleyen bir misyonu ve pek çok iyi fikri vardı. Etkilerini artırmak için en yüksek önceliklerine odaklanmaları ve bunları yürütmeleri gerekiyordu.

Orbitz Worldwide

İş Başında Öğrenme İlk Seviye Liderleri Güçlendiriyor

İlk seviye liderlerin doğrudan raporlar geliştirmek için ek becerilere ihtiyacı vardı. Bağlılık anketi, çalışanların yöneticilerinin sağladığından daha fazla kariyer geliştirme fırsatı istediğini açıkça ortaya koydu. Orbitz’de yetenek geliştirme direktörü Laura Jones’a göre bu, önemli bir beceri boşluğuna işaret ediyordu.

Christ Hospital Sağlık Ağı

Geniş Ölçekte Liderlik Gelişimi için Mikro Öğrenme

TCHHN, şimdi ve gelecekte harika görünen şeyleri oluşturmaya yardımcı olmak için liderlik yetkinlikleri geliştirdi. Bu yeni liderlik yol haritası oluşturulduktan sonra, karmaşık bir ağda çok çeşitli liderlere öğrenme ve gelişim sağlamak bir öncelik haline geldi.

24

All Access Pass’i destekleyen dil seçeneği

$200mm+

araştırma, içerik ve teknoloji geliştirme yatırımı

35+

yılların tecrübesi ve yüzbinlerce anlaşma

Ücretsiz Rehber

Uzaktan Çalışma Çağında Ekibinizin Gelişmesine Yardımcı Olun

Etkileşimi, iş birliğini ve morali artırmak için bu 8 ipucuyla ekip üyelerini her yerden nasıl etkileşimde kalacağını öğrenin…

Ücretsiz Webcast

All Access Passholder Portal Özeti

Zaten Tam Erişim Geçişiniz var mı? Portal’ın L&D hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedeceğiniz webcast’e katılın…

FranklinCovey İçeriği Nasıl Deneyimlenir?

Live-Online

Her yerden çevrimiçi erişilebilir dinamik eğitim ve gelişim fırsatı

In-Person

Yüz yüze sunulan uzman eğitimi ve gelişim

On Demand

Her yerde, her zaman çalışanlarınızın kullanımına açık içerik

Yolculuğun Gücü

Kalıcı davranış değişiklikleri içten dışa doğru gelir. İnsanların kim olduğu ve dünyayı nasıl gördükleri, başkalarıyla nasıl etkileşim kurduklarını ve onlara nasıl liderlik ettiklerini etkiler. Sizler için hazırladığımız Gelişim Yolcuklarımız ekiplerinizdeki kişilerin hem bakış açıklarını hem de davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için özel içeriklerimizi, uzman danışmanlarımızı ve güçlü teknolojimizi bir araya getiriyor.

Sizler için hazırladığımız örnek bir Gelişim Yolculuğunu aşağıda bulabilirsiniz.

Potansiyeli Çoğaltan Anları Artırın

 • 01 Excelerators

  Çoğaltan Etkisi

  En iyi liderler ekiplerinin içlerindeki ışığı/potansiyeli ateşler. Davranışınızı nasıl değiştireceğinizi ve ekip üyelerinizin zekasını ve yeteneklerini artıracak ‘Çoğaltan Etkisi’ yaratmayı öğrenebilirsiniz
  Süre: 30-60 dakika

 • 02 Jhana

  ‘Yanlışlıkla Engelleyen Lider’ olduğunuzu gösteren uyarı işaretleri nelerdir?

  Bireysel olarak güçlü yönlerinizle her ne kadar katkıda bulunan biri olarak yer alsanız da bu davranışlarınızın bazıları takım arkadaşlarınızın zekasını/katkısını azaltabilir. Bu davranışlarınızın farkına varmak ve tanımak için değerlendirme formumuza göz atın.

  Süre: 5 dakika

 • 03 Live-Online

  Potansiyeli Çoğaltan Liderlik®: Etkili Liderler İnsanların Potansiyelini Nasıl Ateşler?

  En iyi liderler, başkalarının zekasını ortaya çıkaran ‘Çoğaltanlar’dır. Nasıl ‘Çoğaltan’ olunacağını keşfedin ve çevrenizdeki insanların yeteneklerinin farkına varıp bunları geliştirerek daha yüksek performans sağlayın.

  Süre: 1 gün

 • 04 InSights

  Daha İyiye: Daha Az Konuşun Daha Çok Dinleyin

  Aslında birini dinlemek, onu önemsediğinizi gösterir. Başkalarını yalnızca cevap verme niyetiyle mi dinliyorsunuz?

 • 05 Exclerators

  Paylaşılan Bir Vizyon ve Strateji Oluşturun®

  Her büyük lider kendi vizyonunu paylaşırken diğer kişilerinde bu vizyona katkıda bulunmasını teşvik edecek şekilde iletmesi gerekir.
  Süre: 30-60 dakika

Webcast Icon

Yaklaşan Webcastlarimize Katılın

Birinci sınıf uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen ücretsiz webcastlerimizi keşfedin! Olağanüstü sonuçlara ulaşmak için organizasyonunuzda karşılaştığınız temel iş zorluklarınızı nasıl ele almanız gerektiğini öğrenin ve mükemmel sonuçlara ulaşın.

Daha Fazla Bilgi Edinin

Bizimle iletişime geçin.

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo