Güven Hızında Liderlik®

Güven kültürleri ancak belirli bir düzeyde gelişebilir.

Güven sizde olan ya da olmayan bir nitelik değildir; öğrenilebilir bir beceridir. Yüksek güvenle çalışan ekipler ve organizasyonlar, kültürlerinin özünde güven oluşturmayanlardan önemli ölçüde daha iyi performans gösterir.

Güven geliştirmek, ekip üyelerinin enerji kazanmasına ve katılım sağlamasına yardımcı olur. Daha verimli iş birliği yapmalarını, daha hızlı çalışmalarını ve sürdürülebilir sonuçlar elde etmelerini sağlar.

Güven Hızında Liderlik® Programını Keşfedin

Güven pratikle gelir.

Karmaşık kurumsal sorunlar, bir kalem darbesiyle, bir liderlik göreviyle, bir eğitim programıyla, yeniden yapılanmayla veya bir sistemi değiştirerek çözülemez. Bunlar yardımcı olabilir, ancak tüm büyük stratejiler sonunda gerçek insanlar tarafından yapılan gerçek işlere dönüşmelidir.

Güven Ekonomisi

Güven her zaman iki sonucu etkiler: hız ve maliyet. Güven azaldığında hız düşer ve maliyet artar. Güven arttıkça hız artar ve maliyet düşer. Güven ekonomisinin ciddi pratik etkisi, gizli bir düşük güven vergisi ödememizdir.

Bir şirket mükemmel bir stratejiye ve güçlü bir uygulama yeteneğine sahip olabilir, ancak net sonuç, düşük güven vergisiyle baltalanabilir veya yüksek güven temettüsüyle çarpılabilir. Bu, güven için güçlü bir iş gerekçesi oluşturur ve bunun yumuşak, sahip olunması güzel bir özellik olmadığını garanti eder.

Güven Nasıl Çalışır?

Güven iki şeyin işlevidir: karakter ve yetkinlik. Karakter, kişisel bütünlüğünüz, amacınız ve insanlarla niyetinizi içerir. Yetkinlik, kabiliyetinizi, becerilerinizi, sicilinizi ve geçmiş performansınızı içerir.

Toplumumuzda etiğe artan odaklanmayla birlikte, güvenin karakter yönü hızla yeni küresel ekonomiye girişin bedeli haline geliyor. Bununla birlikte, güvenin ayırt edici ve çoğu zaman göz ardı edilen tarafı olan yetkinlik de eşit derecede önemlidir.

Eğitim Detayları

Güven Hızı, bireylerin ve ekiplerin performansını değiştirerek iş sonuçlarını önemli ölçüde etkiler. Bu ayrı bir girişim değil; daha ziyade, bireylerin ve ekiplerin mevcut işlerini nasıl yaptıklarıyla ilgilidir. Yüksek güven, yüksek katılım kültürü oluşturmak nihai, uzun vadeli rekabet avantajıdır.

Güven Hızında Liderlik eğitimi katılımcı seti aşağıdakileri içerir:

  • Katılımcı Rehberi
  • Güven Hızı Eylem Kartları
  • Haftalık Güven Toplantısı Rehberi
  • Güven Hızında Liderlik ® Kitabı
  •  tQ 360º Değerlendirmesi

Ücretsiz Rehber

Ekibinizle Aranızda Güven Oluşturmanın 7 Yolu

Her düzeydeki liderler için araç seti.

Etkinlik İçin Kaydolun

Güven Hızında Liderlik Webcast

Bir numaralı çok satan yazar Stephen MR Covey’in bilinçli olarak güven oluşturma ilkeleri hakkındaki webcast’ine katılın.

FranklinCovey İçeriklerini Size Nasıl Sunuyoruz?

Bu eğitim, FranklinCovey All Access Pass®‘a dahildir. Bu platform, organizasyonunuzda ihtiyaç duyduğunuz içeriklere her zaman ve her yerde sınırsız erişiminizi sağlar.

Online

Her yerden çevrimiçi erişilebilir dinamik eğitim ve gelişim fırsatı

Yüz Yüze / Sınıf İçi

Yüz yüze sunulan uzman eğitimi ve gelişim

On Demand

Her yerde, her zaman çalışanlarınızın kullanımına açık içerik

Başarı Hikayeleri

Frito-Lay

Beklentileri Aşmak İçin Güveni Artırma

Frito-Lay, bir finansal felaketin kurbanı olmak yerine beklentilerin üzerine çıktı. Ekonomik durgunluk, enflasyon ve tahmin edilemez hava koşulları, Frito-Lay’in tedarik zincirinde büyük fiyat artışlarına neden oldu. İş modelini hızla değiştirmeleri gerekiyordu. Güvenin Hızı® onları bu tahmin edilemez zamanlarda yönetmek için yeni bir bakış açısı ve yetenek setiyle hazırlamıştı.

Provo Şehri

Güven Aracılığıyla Kültürü Dönüştürme

Provo Şehri, muazzam bir büyüme ve iş ve yatırımlarda artış yaşamaktaydı. Güven Hızında Liderlik® ile kültürlerini dönüştürdüklerini ve olumlu ivmeyi sürdürdüklerine göz atın.

Müşteri Odaklı Bakış – Otomotiv Endüstrisi

Mükemmelliğe Daha Hızlı Ulaşma

Zaten yüksek performans gösteren bir otomotiv organizasyonu, potansiyellerine ulaşmayı hedefliyor. FranklinCovey’in All Access Pass®’inin yardımıyla CEO, takımın mükemmelliğe bağlı olduğunu ve artan rekabetin olduğu bir geleceğe hazır olduklarını belirtiyor.

Size özel çözümler sunabilmemiz için bizimle iletişime geçin!

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo