Uygulamanın 4 Disiplini

En önemli önceliklerinizi gerçekleştirmek için basit ve tekrarlanabilir bir formül

Organizasyonlar her yıl strateji oluşturmak için 30 milyar Euro’dan fazla harcıyor ve bu stratejilerin %80’inden fazlası başarısız oluyor. FranklinCovey’in Uygulamanın 4 Disiplini ® metodolojisi, yüksek performanslı bir kültür yaratarak stratejik uygulamayı artırmak isteyen organizasyonlar için çerçeve sağlar.

Özetle Uygulamanın 4 Disiplini

1

1. Disiplin: Olmazsa Olmaz Hedeflere Odaklan

Bu odaklanma disiplinidir. Olağanüstü uygulama, odağın daraltılmasıyla başlar – ne yapılması gerektiğini açıkça tanımlar. Aksi takdirde, elde ettiğiniz hiçbir şey gerçekten önemli değildir.

1. Disiplin
2

2. Disiplin: Süreç Ölçütlerine Göre Hareket Et

Bu kaldıraç disiplinidir . Sonuçlarınızın %80’i, faaliyetlerinizin %20’sinden gelecek; doğru olanlara mı odaklanıyorsunuz? Disiplin 2, tüm eylemlerin eşit yaratılmadığı ilkesine dayanmaktadır. En yüksek kaldıraca sahip faaliyetleri belirleyin ve bunlara göre hareket edin.

2. Disiplin
3

3. Disiplin: Zorlayıcı Bir Skor Tabelası Tut

Bu, bağlılık disiplinidir. İnsanlar ve ekipler skor tutarken farklı oynarlar ve doğru türde skor tabelaları oyuncuları kazanmaya motive eder.

3. Disiplin
4

4. Disiplin: Hesap Verebilirlik Temposu Yakala

Bu sorumluluk disiplinidir . Her ekip, başarıları vurgulayan, başarısızlıkları analiz eden ve gerektiğinde rota düzeltmeleri yapan, nihai performans yönetimi sistemini oluşturan basit bir haftalık sürece dahil olur.

4. Disiplin

Ücretsiz Rehber

Organizasyonunuzun Sonuçlarını Etkileyin: Ortalama Performans Gösteren Çalışanları Yüksek Performanslı Çalışanlara Dönüştürün

Merkezinizi hareket ettirmek, organizasyonunuzun genel performansı üzerinde çarpıcı sonuçlar doğuracaktır. Organizasyonunuzda bu değişimi yapın.

Etkinlik İçin Kayıt Olun

Olmazsa Olmazsa Stratejilerinizi Uygulayın

Dünyanın en çok satan kitabının baş yazarı Chris McChesney’in strateji uygulaması üzerine gerçekleştirdiği 60 dakikalık webcaste katılın.

Uygulamanın 4 Disiplinini® Organizasyonunuza Entegre Edin

4DX®Uygulaması

4.000’den fazla müşteri uygulaması ve her sektörde vaka bazlı sonuç veren çalışmalar ile başarısı kanıtlanmış bir sistem. 4DX sistemini organizasyonunuza nasıl entegre edeceğinizi öğrenin.

Strateji Uyumu

Herhangi bir organizasyonda başarılı sonuçların önündeki en önemli engellerden biri kronik tutarsızlıktır. Organizasyon stratejinize odaklanmak için FranklinCovey’in başarısı kanıtlanmış çözümlerinden yararlanın.

4DX Yazılımı ve Uygulama Tabanlı Araçlar

Müşteriler, olağanüstü sonuçlara ulaşmak için hedefte olduklarından emin olmak için taahhütleri ve haftalık sorumluluk oturunlarını izlemek için 4DX®OS’yi kullanır.

4DX Metrik ve Ölçüm Sistemi

Organizasyonunuzun temel stratejik hedeflerine karşı ortaya koyduğu enerji ve katılımınasıl ölçümlersiniz? ekiplerinizin olağanüstü sonuçlara doğru ilerleyişini nasıl gözlemleyebilirsiniz?

Uygulama Koçluğu

FranklinCovey, organizasyonunuzun kritik sratejileriniz üzerinde çalışmanıza yardımcı olmak için alanının en iyi koçluk hizmetlerini sunar.

Keynote ve Etkileşimleri

Uygulamanın 4 Disiplini uzmanlarımız kurumsal hedeflerinizde yer alan organizasyonel değişimden, satış dönüşümüne ve daha fazlasına konulara hakimdir. Kurumunuza özel gerçekleştirilecek keynote çalışmaları için yerinizi şimdiden ayırtın!

Başarı Hikayeleri

Whirlpool

Geniş Ölçekte Satış Performansını Artırma

Whirlpool, satış çalışanlarının verimliliğini artırmak için kanıtlanmış bir süreç arıyordu. Uygulamanın 4 Disiplini®’nin, yalnızca ilk 90 günde artan 5,7 milyon dolar dahil olmak üzere, satış ve hedeflenebilir eylemlere odaklarını nasıl daralttığını izleyin.

Alamo Colleges

Öğrencilerle Kararlı Olmaları için Bağ Kurmak

Alamo Community Colleges, öğrencilerin üniversiteye kaydolmalarını ve eğitim yollarıyla meşgul olmalarını sağlamaya odaklandı. Sadece 8 ay içinde kazandıkları derece ve sertifika sayısında nasıl %17’lik bir artış elde ettiklerini ve orijinal hedeflerini önemli ölçüde aştıklarını izleyin.

Dekalb Medical Center

Hasta Memnuniyet Puanlarının İyileştirilmesi

Dekalb Tıp Merkezi, hasta memnuniyeti puanlarıyla olağanüstü sonuçlar elde etmek için Uygulamanın 4 Disiplini®ni kullandı. Ülkenin 3. yüzdelik diliminden 99. yüzdelik dilime nasıl geçtiklerini izleyin.

Marriott

Şimdiye Kadarki En Yüksek Sonuçları Elde Etmek

Bu belirsiz zamanlarda en büyük darbeyi konaklama sektörü aldı. Marriott’un, çalışanlarının dünyaları değişirken bile en önemli ölçütlere nasıl odaklanabildiğini ve onlarla etkileşim kurabildiğini izleyin

Size özel çözümler sunabilmemiz için bizimle iletişime geçin!

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo