Güven Hızı Esasları®

Güven: Günümüzün kritik, öğrenilebilir yetkinliği.

İş dünyasına güç veren yeni bir para birimi var: güven.

Günümüzün birbirine bağlı, iş birliğine dayalı dünyasında hayati değer güvendir. Diğer tüm disiplinler gibi, güven oluşturmak da öğrenilebilir bir beceridir. Stephen MR Covey’in en çok satan kitabı Güvenin Hızı’nda ortaya koyduğu ilkelerle, organizasyonunuz güvensizlik nedeniyle uygulamaya konan yavaş, zaman öldüren bürokrasilerden vazgeçebilir, güven hızında hareket ederek işinizi ve kârlılığınızı hızlandırmaya başlayabilirsiniz.

Güven yoluyla şüpheyi yok ederek verimlilik ve refahı artırın.

Yüksek güven ile iletişim, yaratıcılık ve katılım gelişir. Dikkat, şüphe ve hayal kırıklığı yerine hedeflere yönlendirildiğinden verimlilik hızlanır ve maliyetler düşer.

Güven Hızı® Esasları eğitiminde bireyler, yüksek güvene sahip ekiplere ve organizasyonlara yol açan çerçeveyi, dili ve davranışları kullanma konusunda yetkin hale gelir.

 

Sahte Kültür Oluşturmak

Eğitim Detayları

Çözüm

Güven Hızı Esasları eğitiminde bireyler kişisel kredibiliteleri ve iş yerindeki ilişkilerindeki “güven boşluklarını” tespit eder ve giderir. Eğitimde “gerçek iş” durumlarını kullanarak, katılımcılar:

 • Güveni geliştirmek, onarmak ve yaymak için Yüksek Güvenin 13 Davranışını uygular.
 • Kişisel kredibiliteyi ve etkiyi artırmak için bir Güven Eylem Planı oluştururlar.
 • Şeffaf, saygılı ve doğrudan iletişim kurma alıştırması yaparlar.
 • İş arkadaşları uygun güven düzeylerini nasıl genişleteceklerini belirlerler.
 • Karşılıklı Hesap Verebilirlik Süreci aracılığıyla taahhütlerini yerine getirme konusundaki geçmiş performanslarını iyileştirirler.

Ne Beklemelisiniz?

Güvenin Gerekçesi

 • Güven Vergilerinin ve Güven Kar Paylarının mevcut iş projeleri üzerindeki etkisini belirleyerek kendi güven gerekçenizi oluşturun.

Özde Güven

 • Karakter ve yetkinlik yoluyla güvene örnek teşkil edin ve kendi kişisel kredibilitenizi artırmak için sorumluluk alın.

İlişkide Güven

 • Temel ilişkilerde güveni geliştirmek, onarmak ve yaymak için sahte davranışları Yüksek Güvenin 13 Davranışı ile değiştirin.

Sonuç

Güven Hızı Esasları eğitimi, katılımcılara güven oluşturma ve müşteriler, çalışanlar ve paydaşlar arasında güven oluşturma hızını artırma yeteneği verir. Her türlü yüksek performanslı, başarılı organizasyon için güvenin nasıl temel bileşen olduğunu keşfedin.

Katılımcı Kiti İçeriği:

 • Katılımcı Rehberi
 • Güven Hızı Eylem Kartları
 • Güvenin Hızı Kitabı
 • Güven Eylem Planı (TAP)

Ücretsiz Rehber

Ekibinizle Aranızda Güven Oluşturmanın 7 Yolu

Tüm seviye liderler için araç seti.

Etkinliğe Kaydolun

Güven Hızında Liderlik Webcast

Çok satan yazarlardan Stephen MR Covey’in gerçekleştirdiği webcast ile bilinçli olarak güven oluşturma ilkeleri hakkında bilgi edinin…

FranklinCovey İçeriklerini Size Nasıl Sunuyoruz?

Bu eğitim, FranklinCovey All Access Pass®‘a dahildir. Bu platform, organizasyonunuzda ihtiyaç duyduğunuz içeriklere her zaman ve her yerde sınırsız erişiminizi sağlar.

Online

Her yerden çevrimiçi erişilebilir dinamik eğitim ve gelişim fırsatı

Yüz Yüze / Sınıf İçi

Yüz yüze sunulan uzman eğitimi ve gelişim

On Demand

Her yerde, her zaman çalışanlarınızın kullanımına açık içerik

Başarı Hikayeleri

Frito-Lay

Beklentileri Aşmak İçin Güveni Artırma

Frito-Lay, bir finansal felaketin kurbanı olmak yerine beklentilerin üzerine çıktı. Ekonomik durgunluk, enflasyon ve tahmin edilemez hava koşulları, Frito-Lay’in tedarik zincirinde büyük fiyat artışlarına neden oldu. İş modelini hızla değiştirmeleri gerekiyordu. Güvenin Hızı® onları bu tahmin edilemez zamanlarda yönetmek için yeni bir bakış açısı ve yetenek setiyle hazırlamıştı.

Provo Şehri

Güven Aracılığıyla Kültürü Dönüştürme

Provo Şehri, muazzam bir büyüme ve iş ve yatırımlarda artış yaşamaktaydı. Güven Hızında Liderlik® ile kültürlerini dönüştürdüklerini ve olumlu ivmeyi sürdürdüklerine göz atın.

Müşteri Odaklı Bakış – Otomotiv Endüstrisi

Mükemmelliğe Daha Hızlı Ulaşma

Zaten yüksek performans gösteren bir otomotiv organizasyonu, potansiyellerine ulaşmayı hedefliyor. FranklinCovey’in All Access Pass®’inin yardımıyla CEO, takımın mükemmelliğe bağlı olduğunu ve artan rekabetin olduğu bir geleceğe hazır olduklarını belirtiyor.

Size özel çözümler sunabilmemiz için bizimle iletişime geçin!

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo