Müşteriyi Başarıya Taşımak® Fırsatları Değerlendirme

Satış kanalınızdaki fırsatlar ne kadar nitelikli?

Tüm dünyada büyük, orta ve küçük ölçekli şirketlerde çalışan 35.000’den fazla satış uzmanından edindiğimiz deneyim, çoğu satış görevlisinin deneyimlediği öngörülebilir üç davranışı ortaya çıkardı:

  • Birincisi, kotalarını dolduramayacaklarından korktukları için zayıf fırsatları takip etmeyi bırakma konusundaki isteksizlik.
  • İkinci olarak müşterilerinin ihtiyaçlarını gerçekten anlamak için zaman ayırmadan anlaşmayı bitirmek için bariz aceleci davranış.
  • Son olarak, üçüncü davranış, satış görevlisinin itirazları ve geri itmeleri etkili bir şekilde ele alma konusundaki yetersizlik.

Sonuçlar genellikle yanlış insanlara ve fırsatlara aşırı yatırım yapmak, doğru fırsatlara gereğinden az yatırım yapmak ve müşterilerinin gerçekten uğraştığı iş sorunlarını ortaya çıkaramayarak parayı masada bırakmaktır.

İyi haber şu ki, bu davranışlar yeni ve etkili davranışlarla değiştirilebilir.

FranklinCovey’in Müşteriyi Başarıya Taşımak® Fırsatları Değerlendirme ile satış profesyonelleri, doğru anlaşmalara odaklanırken ve en iyi performans gösterenlerin paradigmalarını ve becerilerini geliştirirken ilişki ayak izlerini nasıl daha büyük ve daha stratejik fırsatlara genişleteceklerini öğrenirler.

Sonuç, daha düşük satış maliyeti, daha büyük anlaşmalar, artan kazanma oranları ve memnun müşteriler!

Craig Christensen ile Fırsatları Değerlendirme’ye Genel Bakış.

Eğitim Ayrıntıları

Ne fark yaratır?

FranklinCovey satış liderlerine Satış Lideri Ana Kampı çalışma oturumunda, başarılı olmaları, daha fazla kişisel ve profesyonel tatmin elde etmeleri için yardımcı olacak şu adımları atmalarını sağlar;

  • Ekiplerindeki atılım potansiyellerini belirlemek.
  • Kanıtlanmış bir performans iyileştirme metodolojisi olan GROW ® kullanarak sonuçlara koçluk yapmak .
  • Basit ve etkili bir zaman yönetimi sistemini takip ederek önemli olana odaklanmak.

FranklinCovey, her satış liderine rehberlik etmesi için tecrübeli bir satış koçu atar; böylece koça koçluk yaparız. Satış rehberlerimiz, liderlerin kanıtlanmış süreçleri ekipleri içinde uygulamalarına ve kendi satış becerilerini geliştirip modellemelerine yardımcı olur. Bu, tüm satış ekibinin performansını büyük ölçüde artırır ve hızlandırır.

Öğrenimden performansa geçiş yapın.

  • Eğitim tamamlandıktan sonraki 12 hafta boyunca satış liderleri, ekiplerine sonuçlara koçluk yaparken onları desteklemek için bilgi ve en iyi uygulamaları içeren haftalık Lider İçgörüleri alır.
  • FranklinCovey satış rehberi ile eğitim sonrası fırsat geliştirme oturumları, anlaşma ilerlemesini hızlandırır ve satış liderlerinin anlaşma koçluğu uzmanlığını artırır.
  • Ekipleri Müşteriyi Başarıya Taşımak® satış eğitimine katılan satış liderleri, yeni öğrenmeyi desteklemek ve sürdürmek için 12 Haftalık Başucu Kitaplarında onlara koçluk yaparak süreci destekler.

Bu gün başlayacağım!

Ekiplerinizdeki olağanüstü potansiyeli belirlemeyi öğrenerek ve sonuçlara koçluk yaparak ölçülebilir büyümeyi yönlendirmede daha başarılı olun.

Seçtiğiniz yöntemi bizimle paylaşmayı unutmayın! FranklinCovey’in Satış Liderliği Ana Kampı (Sales Leadership Base Camp) çözümünün sizin ve satış organizasyonunuz için işe yarayıp yaramadığını öğrenmenize yardımcı olmak için sizleri Satış Performansı uzmanıyla temasa geçirelim!

Ücretsiz Araç Seti

Satış Önceliklendirme Aracı

Enerjinizi kapanma ihtimali en yüksek satış çalışmalarınıza harcayın…

Etkinlin İçin Kayıt Olun

Müşteriyi Başarıya Taşımak®— On Demand Webcast

Müşterilerinizin başarılı olmasına yardımcı olarak organizasyonunuzun satış kanalını doldurmasına, fırsatları değerlendirmesine ve satış kapamasına nasıl yardımcı olacağınızı öğrenin…

FranklinCovey İçeriklerini Size Nasıl Sunuyoruz?

Bu eğitim, FranklinCovey All Access Pass®‘a dahildir . Bu platform, organizasyonunuzda ihtiyaç duyduğunuz içeriklere her zaman ve her yerde sınırsız erişiminizi sağlar.

Online

Her yerden çevrimiçi erişilebilir dinamik eğitim ve gelişim fırsatı

Yüz Yüze / Sınıf İçi

Yüz yüze sunulan uzman eğitimi ve gelişim

On Demand

Her yerde, her zaman çalışanlarınızın kullanımına açık içerik

Size özel çözümler sunabilmemiz için bizimle iletişime geçin!

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo