Satış Liderliği

Satış liderlerinizin hedeflerine ulaşmalarına ve nihai rekabet avantajını elde etmelerine yardımcı olun.

Tutarlı Sonuçlar Sağlayan Satış Liderleri Oluşturun

Satış ekipleri, strateji, işyeri kültürü ve gelir oluşturmak ve desteklemek için yönetimin ötesine geçen belirli bir liderliğe ihtiyaç duyar. Bu liderler, ekiplerine müşterilerle nasıl gerçekten bağlantı kuracakları ve nasıl güvene dayalı ilişkiler kuracakları konusunda koçluk yapar.

Kendi performansları ve çevrelerindeki herkesin performansı konusunda çıtayı yükseltirler. Ayrıca ekiplerini aynı sayfada tutarlar ve odaklı ilerlerler. Sonuç, ölçülebilir büyüme ve kârlı gelirdir. 

Her bir farklı deneyime ve geçmişe sahip satış lideri, rollerinde daha da başarılı olmak için adımlar atabilir. FranklinCovey’in ilkelere dayalı içeriği, uzman danışmanları ve yenilikçi teknolojisi, satış ekibinizin performansını artırmak ve hızlandırmak için kanıtlanmış süreçler sağlar.

Önemli Satış Liderliği Becerileri

Büyük satış liderleri akıllı stratejiler oluşturur ve ekiplerini ölçülebilir, sürdürülebilir sonuçlar etrafında birleştirir.

Stratejik Araştırma

Ekiplerin araştırma için sistematik bir yaklaşım uygulamasına yardımcı olur

Müşteri Avukatlığı

Daha stratejik fırsatlar geliştirmek için potansiyel müşteriler ve müşterilerle iletişim ilişkilerinin nasıl kurulacağını modeller

Kapanış Anlaşmaları

Dünyanın en iyi performans gösterenlerinin paradigmalarını ve becerilerini uygulayarak ekibin daha fazla satış yapması için koçluk yapar.

Ücretsiz Rehber

Satış Ekibinizin 2022’de Öne Çıkıp Daha Fazla Satış Yapabilmesinin 3 Yolu

Satış ekibinizin müşteriler için öne çıkmalarını sağlamak ve organizasyonunuzu rekabette öne çıkarmak için neler yapabileceğinizi öğrenin…

Ücretsiz Webcast

Müşteriyi Başarıya Taşımak®: Online Satışın Yeni Dünyası

Online satışın yeni dünyasını nasıl yöneteceğinizi ve başarılı olmak için ekibinizin neleri farklı yapması gerektiğini öğrenin…

Yolculuğun Gücü

Kalıcı davranış değişiklikleri, insanların kim olduğu ve dünyayı nasıl gördüklerinden başlayarak içten dışa doğru gerçekleşir. Bu da başkalarıyla nasıl etkileşim kurduklarını ve onlara nasıl liderlik ettiklerini etkiler. Sizler için hazırladığımız Gelişim Yolcuklarımız ekiplerinizdeki kişilerin hem paradigmalarını hem de davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için özel içeriklerimizi, uzman danışmanlarımızı ve güçlü teknolojimizi bir araya getiriyor.

Sizler için hazırladığımız örnek bir Gelişim Yolculuğunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Kazan-Kazan Sonuçlarına Ulaşmak İçin Kararları Etkileyin

 • 01 Live-Online

  Müşteriyi Başarıya Taşımak® : Satış Kapama

  Dünyanın en iyi performans gösterenlerinin paradigma ve becerilerini uygulayarak satış liderlerinin ve ekiplerinin daha fazla satış yapmasına yardımcı olun.

  Süre: 1 gün

 • 02 Tool

  Satışı Kapama Başucu Kitabı

  Katılımcılar çalışma oturumunda öğrendikleri ilkeleri deneyimleyerek uygularlar ve ilkeleri daha derinlemesine keşfederler.

  Süre: 60 dakika

 • 03 Koçluk

  Hesap Verebilirlik Kontrolü

  Katılımcılar, satış liderlerine ve/veya akran koçlarına düzenli raporlar aracılığıyla bilgi vererek kendilerini hesap verebilir tutarlar.

  Süre: 30 dakika

Dünyanın en iyi performans gösterenlerinin paradigmalarını ve becerilerini uygulayarak daha fazla satış yapın.

Bizimle İletişime Geçin

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo