Değişimi Yönet

Çalışanlarınızı, değişimle etkili bir şekilde başa çıkmalarına yardımcı olacak paradigma ve becerilerle donatın.

Bireyleri Değişimden Korkmayacakları Şekilde Güçlendirin

Her organizasyon değişim dönemlerinden geçer. Geçişler ister proaktif bir şirket stratejisinin parçası olarak isterse dış güçlere tepki olarak gerçekleşsin, kesin olan bir şey var: Değişimle nasıl başa çıkılacağını bilmek, her ekip üyesi için başarının temelidir.

Değişimle karşı karşıya kaldıklarında, birçok kuruluş yalnızca sürece odaklanır. Süreç önemli olsa da, günün sonunda değişimi gerçekleştiren sizin çalışanlarınızdır. Doğru yaklaşımla, çalışanlar organizasyonel değişimde yön bulma konusunda özgüven oluşturabilirler. Değişimin öngörülebilir modelini öğrendikten sonra, belirsizliği dizginleyebilir ve bunu kişisel gelişim ve ekip gelişimi için fırsatlara dönüştürebilirler.

FranklinCovey’in ilkelere dayalı içeriği, uzman danışmanları ve yenilikçi teknolojisi, bireyleri iş yerindeki değişimi benimsemeleri için ihtiyaç duydukları kaynaklarla donatır.

Değişimle Başa Çıkmak İçin Temel Beceriler

Esneklik ve açık fikirlilik, her ekip üyesinin değişimle başa çıkmak için ihtiyaç duyduğu temel becerilerdir.

Uyumluluk

Bireysel bir katılımcı olarak değişimi etkili bir şekilde ele alır

Ücretsiz Rehber

Değişime Adaptasyon: 5 Kendine Liderlik Sorusu

Liderlerinizin değişime yönelik mevcut yaklaşımlarını belirlemelerine ve yeni koşullarda başarılı olmalarına yardımcı olun.

Ücretsiz Webcast

Değişim: Belirsizliği Fırsata Dönüştürmek™

Çalışanlarınızın değişimi anlamasına ve yönlendirmesine, değişime verilen tepkileri yönetmesine, proaktif olarak hazırlanmalarına yardımcı olun.

Yolculuğun Gücü

Kalıcı davranış değişiklikleri içten dışa doğru gerçekleşir. İnsanların kim olduğu ve dünyayı nasıl gördükleri, başkalarıyla nasıl etkileşim kurduklarını ve onlara nasıl liderlik ettiklerini etkiler. Sizler için hazırladığımız Gelişim Yolcuklarımız ekiplerinizdeki kişilerin hem paradigmalarını hem de davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için özel içeriklerimizi, uzman danışmanlarımızı ve güçlü teknolojimizi bir araya getiriyor.

Sizler için hazırladığımız örnek bir Gelişim Yolculuğunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Değişimi Etkili Bir Şekilde Yönetin

 • 01 Live-Online

  Değişim Döneminde Kendini Yönet

  Değişim her yerde ve her zamankinden daha hızlı oluyor. Bu modül, değişimi anlamayı öğrenmenize ve hem işte hem de yaşamda değişimle daha etkin bir şekilde ilgilenmenize yardımcı olacaktır.

  Süre: 120 dakika

 • 02 10-Dakikalık Eylem

  Değişime Verdiğiniz Tipik Tepkiyi Değerlendirin

  Değişimin kaçınılmaz olduğunu düşünüyor musunuz? Stresli? Heyecan verici? İyileştirebileceğiniz bir şey var mı? Tutumlarınız, tepkileriniz ve davranışlarınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu üç bölümden oluşan değerlendirmeye katılın.

  Süre: 10 dakika

 • 03 Jhana

  Aynı Anda Çok Fazla Değişim Var

  Şirket değişimleri başa çıkabileceğinizden daha büyük ve daha hızlı üzerinize gelirken ne yapabilirsiniz? Düşündüğünüzden daha fazlasını!

  Süre: 5 dakika

 • 04 Video

  Bir Değişimden Sonra İnovasyonu Ateşleyecek 3 Soru

  Her değişim, yeni olasılıklar yaratır. FranklinCovey danışmanı Marché Barney, bu fırsatları nasıl tespit edeceğinizi ve bunlardan nasıl yararlanacağınızı paylaşıyor.

  Süre: 3 dakika

 • 05 Excelerators

  1. Alışkanlık: Proaktif Ol®

  Etrafınızdaki dünyadaki her şey sizi tepki vermeye itebilir. Ancak bir şeyi deneyimlemekle yanıt vermek arasında büyük bir güç anı vardır; bu, proaktif olarak nasıl yanıt vereceğinizi seçebileceğiniz bir an.

  Süre: 30-60 dakika

 • 06 InSights

  Büyük Taşlar

  Her şeyi hayatınıza sığdırmak zordur, ancak en önemli önceliklerinize (büyük taşlar) odaklandığınızda her şey çok daha kolay hale gelir.

  Süre: 10 dakika

Çalışanlarınızın iş yerindeki değişimle etkili bir şekilde başa çıkmasına yardımcı olun.

Bizimle iletişime geçin.

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo