Bir Uygulama Sistemi Oluşturun

Stratejiyi, işinizi ileriye taşıyacak anlamlı eyleme dönüştürebilen liderler geliştirin.

Ekiplerin Tutarlı Bir Şekilde Uygulama Gerçekleştirmesine Yardımcı Olan Liderler Yetiştirin

Olağanüstü liderler, ekiplerini yalnızca temel iş stratejileri etrafında toplamazlar, aynı zamanda bu stratejileri somut bir eylem planına dönüştürmekte de başarılıdırlar. Birçok lider büyük resmi düşünme konusunda yetenekli olsa da, bazıları bir vizyonu tekrarlanabilir uygulama sistemlerine dönüştürmekte zorlanıyorlar.

Tutarlı strateji uygulamasının anahtarı süreçtir. Liderler, hangi faaliyetlerin ve davranışların istendiğini ve hangilerinin kurumsal risk oluşturduğunu tanımlayan performans için net beklentiler belirlemelidir. Ekiplerinin puan tablosunda ilerlemesine ve hedeflerine ulaşmasına yardımcı olacak hesap verebilirlik ölçütleri oluşturmaları gerekir. Bu, ekiplerinin zamanında yüksek kaliteli işler sunabilmesi için doğru araçlara, kaynaklara ve sistemlere yatırım yaptıklarında gerçekleşir.

Liderlerinizin uygulama becerilerini geliştirmek, organizasyonunuzun harika fikirlerden harika sonuçlara geçiş yapmasına yardımcı olabilir. FranklinCovey’in ilke destekli içeriği ve kanıtlanmış uygulama sistemi, liderlerinize hedefleri tanımlamalarına ve ekiplerinin kurumsal stratejiyi yürütmek için ihtiyaç duydukları yapılandırmayı sağlamalarına yardımcı olacak.

Liderler İçin Temel Uygulama Becerileri

Liderler, üst düzey stratejileri somut hedeflere dönüştürerek ve insanların bu hedeflere ulaşmasına yardımcı olan süreçler, sorumluluk ve teşvikler geliştirerek kalıcı sonuçlar elde edebilir.

Ekip Hedeflerini Belirleme

Kurumsal stratejiyi hem ekip hem de belirli kişiler için bir dizi gerçekçi ve zorlayıcı hedefe dönüştürür.

Ekip Hedeflerine Ulaşmak

Ekibi temel hedeflere ulaşmaya teşvik etmek için teşvikleri ve ölçümleri belirler

Ücretsiz Rehber

Ekip Hedeflerinizi İyileştirmek ve Gerçekleştirmek için 4 Adım

Hedeflerinize odaklanmak ve onları netleştirmek bu rehberi kullanın.

Ücretsiz Webcast

Uygulamanın 4 Disiplini: “Olmazsa Olmaz Stratejilerinizi” Uygulayın

En yüksek öncelikli işe odaklanarak ve davranış değişikliği sağlayarak uygulama açıklarınızı nasıl kapatacağınıza odaklanın.

Başarı Hikayeleri

Whirlpool

Geniş Ölçekte Satış Performansını Artırma

Whirlpool, satış çalışanlarının verimliliğini artırmak için kanıtlanmış bir süreç arıyordu. Uygulamanın 4 Disiplini®’nin, yalnızca ilk 90 günde artan 5,7 milyon dolar dahil olmak üzere, satış ve hedeflenebilir eylemlere odaklarını nasıl daralttığını izleyin.

Alamo Colleges

Öğrencilerle Kararlı Olmaları için Bağ Kurmak

Alamo Community Colleges, öğrencilerin üniversiteye kaydolmalarını ve eğitim yollarıyla meşgul olmalarını sağlamaya odaklandı. Sadece 8 ay içinde kazandıkları derece ve sertifika sayısında nasıl %17’lik bir artış elde ettiklerini ve orijinal hedeflerini önemli ölçüde aştıklarını izleyin.

Dekalb Medical Center

Hasta Memnuniyet Puanlarının İyileştirilmesi

Dekalb Tıp Merkezi, hasta memnuniyeti puanlarıyla olağanüstü sonuçlar elde etmek için Uygulamanın 4 Disiplini®ni kullandı. Ülkenin 3. yüzdelik diliminden 99. yüzdelik dilime nasıl geçtiklerini izleyin.

Marriott

Şimdiye Kadarki En Yüksek Sonuçları Elde Etmek

Bu belirsiz zamanlarda en büyük darbeyi konaklama sektörü aldı. Marriott’un, çalışanlarının dünyaları değişirken bile en önemli ölçütlere nasıl odaklanabildiğini ve onlarla etkileşim kurabildiğini izleyin.

Yolculuğun Gücü

Kalıcı davranış değişiklikleri, insanların kim olduğu ve dünyayı nasıl gördüklerinden başlayarak içten dışa doğru gerçekleşir. Bu da başkalarıyla nasıl etkileşim kurduklarını ve onlara nasıl liderlik ettiklerini etkiler. Sizler için hazırladığımız Gelişim Yolcuklarımız ekiplerinizdeki kişilerin hem paradigmalarını hem de davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için özel içeriklerimizi, uzman danışmanlarımızı ve güçlü teknolojimizi bir araya getiriyor.

Sizler için hazırladığımız örnek bir Gelişim Yolculuğunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Başarı İçin Ekiplerinizi ve Süreçlerinizi Hizalama

 • 01 Excelerators

  6 Doğruyu Hizalayın

  Yeni bir ortamın ihtiyaçlarını karşılamak için liderler, altı temel sistemi hizalayarak tutarlı bir şekilde nasıl çalışacaklarını belirlemelidir: İnsanlar, Kararlar, Kaynaklar, Yapı, Ödüller ve Süreçler. 

  Süre: 30-60 dakika

 • 02 Jhana

  Stratejik Bir Değişimin Süreç İyileştirmelerini Yönetme

  Yöneticilerinizin stratejik bir şirket değişimini gerçekleştirirken süreç iyileştirmeleri de yapmayı öğrenmelerine yardımcı olun.

  Süre: 20 dakika

 • 03 Jhana

  Bir Hedefin Peşinde Ekibinize Liderlik Etme

  Hangi engel çıkarsa çıksın, ekibinize hedeflerine ulaşmak için en iyi şansı vermenize yardımcı olacak bu ipuçlarını izleyin.

  Süre: 15 dakika

 • 04 InSights

  Çözülmesi Gereken Bir Zorluk

  İnovasyon; hangi mücadeleci süreçlerden doğar, her birimiz nasıl yenilikçiyiz ve inovasyon fırsatları nasıl her yerde mevcut. İzleyin…

  Süre: 15 dakika

 • 05 Whitepaper

  Belirsizlik ve Karmaşa İçinde Uygulama

  En çok satan yazar ve strateji uygulama uzmanı Chris McChesney, Uygulamanın 4 Disiplini ® ‘nin liderlerin belirsiz zamanlarda bile sonuçlara ulaşmalarına nasıl yardımcı olabileceğini özetliyor.

  Süre: 30 dakika

Ekiplerinin etkili bir şekilde uygulamalar gerçekleştirmesine yardımcı olan liderler yetiştirin.

Demo Talebinde Bulunun

Request a Demo