Değişimi Yönet

İş yerinde değişim kaçınılmazdır. Liderlerinizin ekiplerine geçiş zamanlarında ustaca rehberlik etmelerine yardımcı olun.

Liderlerinizi Değişim Sürecinde Kuruluşunuza Yön Verecek Şekilde Hazırlayın

Her organizasyon değişim mevsimlerinden geçer. Liderlerinizin değişime tepkisi, ekiplerinin nasıl tepki vermesi gerektiğinin tonunu belirler. Büyük liderler, geçiş dönemlerinde ekiplerinin değişim sürecini anlamalarına, keşfedilmemiş alanları etkili bir şekilde yönetmelerine ve ileride olacaklar için organizasyonunuzun vizyonunu konumlandırmalarına yardımcı olarak başarılı olmalarına yardımcı olur.

Değişim genellikle kaotik hissettirse de, tahmin edilebilir, öğrenilebilir bir model izler. Yöneticiler ve üst düzey yöneticiler, değişime öncülük etmek için doğru oyun kitabıyla çalışanlarını geçişe hazırlayabilir, sağlam ilerleme planları geliştirebilir, ekiplerinden destek alabilir ve değişimin en zorlu aşamalarında bile işlevler arası uyumu artırabilir.

Değişime öncülük etmek, bilinçli planlama ve uygulama gerektirir. FranklinCovey’in ilkelere dayalı içeriği, uzman danışmanları ve yenilikçi teknolojisi, yöneticilerinizi ve yöneticilerinizi değişim boyunca ekiplerine ustaca rehberlik etmeleri için ihtiyaç duydukları kaynaklarla donatacaktır.

Liderler için Anahtar Değişim Yönetimi Becerileri

Büyük liderler, değişimi yalnızca esnek bir bakış açısıyla benimsemezler. Ayrıca ekip üyelerinin endişeleri ile empati kurarlar ve değişimin yeni fikirler ve yenilikler için nasıl alan yarattığını görmelerine yardımcı olurlar.

Değişim Döneminde Liderlik

Değişim karşısında ekibin nasıl büyüyebileceği ve başarılı olabileceği konusunda ikna edici vizyonlar oluşturur

Uyumluluk

İnsanları ellerinden gelenin en iyisini yapmaları ve değişime uyum sağlamaları için güçlendiren etkililik alışkanlıkları aşılar

Ücretsiz Rehber

Değişime Uyum Sağlayın: 5 “Kendi Kendine” Koçluk Sorusu

Liderlerinizin değişime yönelik mevcut yaklaşımlarını belirlemelerine ve yeni koşullarda başarılı olmalarına yardımcı olur…

Ücretsiz Webcast

Değişim: Belirsizliği Fırsata Dönüştürmek™

Değişime verilen tepkileri nasıl yöneteceğinizi, proaktif olarak buna nasıl hazırlanacağınızı ve nasıl ekibinizin daha etkili sonuçlar elde etmelerini sağlayacağınızı öğrenin…

Yolculuğun Gücü

Kalıcı davranış değişiklikleri, insanların kim olduğu ve dünyayı nasıl gördüklerinden başlayarak içten dışa doğru gerçekleşir. Bu da başkalarıyla nasıl etkileşim kurduklarını ve onlara nasıl liderlik ettiklerini etkiler. Sizler için hazırladığımız Gelişim Yolcuklarımız ekiplerinizdeki kişilerin hem paradigmalarını hem de davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için özel içeriklerimizi, uzman danışmanlarımızı ve güçlü teknolojimizi bir araya getiriyor.

Sizler için hazırladığımız örnek bir Gelişim Yolculuğunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

Değişim Başarısına Giden Yolda Ekibinize Liderlik Edin

 • 01 Live-Online

  Değişim Döneminde Kendini Yönet

  Değişim her yerde ve her zamankinden daha hızlı oluyor; bu modül, değişimi anlamayı öğrenmenize ve hem işte hem de yaşamda değişimle daha etkin bir şekilde ilişki kurmanıza yardımcı olacak.

  Süre: 120 dakika

 • 02 Jhana

  Aynı Anda Çok Fazla Değişim Var

  Şirket değişimleri başa çıkabileceğinizden daha büyük ve daha hızlı bir şekilde üzerinize uçarken ne yapabilirsiniz? Düşündüğünüzden çok daha fazlasını!

  Süre: 5 dakika

 • 03 Excelerators

  Değişim Döneminde Ekibine Liderlik Et – 1. Bölüm

  Bu modülde, değişimi bir liderin bakış açısıyla ele alacak ve değişimi başarılı bir şekilde yönetmek için beceriler geliştireceksiniz.

  Süre: 30-60 dakika

 • 04 Video

  Değişim Zamanlarında İnsanlarla Orta Yolu Bulmak İçin 4 İpucu

  Her ast, bir değişime farklı şekilde yanıt verecektir. Her birinin tepkileriyle başa çıkmasına ve ilerlemeye devam etmesine nasıl yardımcı olabileceğinizi görmek için izleyin.

  Süre: 5 dakika

 • 05 Excelerators

  Değişim Döneminde Ekibine Liderlik Et – 2. Bölüm

  Ekibinizi, değişimin, karmaşanın ve adaptasyonun en zorlu yönleriyle haşır neşir etmek için gerekli becerileri öğrenin, böylece birlikte sonuçlara ulaşabilir ve yeniliğe ulaşabilirsiniz.

  Süre: 30-60 dakika

Liderleri değişime ayak uydurmak için ihtiyaç duydukları becerilerle donatın.

Bizimle iletişime geçin.

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo