Güveni Artırın

Organizasyonunuz genelinde güveni artıran ve koruyan liderler geliştirin.

Organizasyonunuzda Güven Oluşturun

Güven, sağlıklı bir kurum kültürünün önemli bir bileşenidir ve liderleriniz bu güvenin oluşturulmasında kritik bir rol oynar. İyi liderler, iş yerindeki davranışları ve ilişkileri geliştirmeye yönelik yaklaşımları ile yüksek güven kültürünün yolunu açarlar.

İnsanlar, organizasyonlarındaki liderlerle karşılıklı olarak güven oluşturduklarında, performans önemli ölçüde artar. Daha enerjik ve ilgili hale gelirler, akranlarıyla daha iyi iş birliği yaparlar, daha verimli çalışırlar, daha yaratıcı çözümler geliştirirler ve sürdürülebilir, yüksek etkili sonuçlar elde ederler.

Güven oluşturma konusundaki iyi haber şu ki, güven doğuştan gelen bir özellik değil, herkesin öğrenebileceği bir beceridir. FranklinCovey’in araştırma destekli içeriği, uzman danışmanları ve yenilikçi teknolojisi, liderlerinizi güven geliştirmeleri ve kendilerini ve organizasyonunuzu yüksek standartlarda tutmaları için güçlendirecektir.

Temel Güven Oluşturma Becerileri

Büyük liderler dürüstlük, empati ve başkalarını dinleyerek güven oluştururlar.

Dürüstlük ile Hareket Etmek

Dürüst ve etik açıdan sorumlu bir şekilde hareket eder

İlişkiler Kurmak

Meslektaşlarının hedeflerini, önceliklerini, ilgi alanlarını ve bakış açılarını anlamaya çalışır

Ücretsiz Araç Seti

Ekibinizle Aranızda Güven Oluşturmanın 7 Yolu

Her seviyedeki liderler için araç seti.

Ücretsiz Webcast

Güven Hızında Liderlik®

Yüksek güven düzeyine sahip kurumsal bir kültür oluşturmak için araştırmalarla doğrulanmış dili, sistemi ve süreç yönetimini öğrenin.

Başarı Hikayeleri

Frito-Lay

Beklentileri Aşmak için Güveni Artırmak

Ekonomik durgunluk, enflasyon ve öngörülemeyen hava koşulları, Frito-Lay’in tedarik zincirinde büyük fiyat artışlarına neden oldu. İş modellerini değiştirmek için hızlı hareket etmeleri gerekiyordu. Güven Hızı®, onları öngörülemeyen zamanları yönetmek için yeni bir bakış açısı ve beceri seti ile hazırlamıştı.

Provo Şehri

Kültürü Güven Yoluyla Dönüştürmek

Provo Şehri, muazzam bir büyüme, iş ve yatırım akışı yaşıyordu. Güven Hızı® ile kültürlerini nasıl dönüştürdüklerini ve olumlu ivmeyi nasıl sürdürdüklerini izleyin.

Müşteri İncelemesi: Otomotiv Endüstrisi

Mükemmelliğe Daha Hızlı Ulaşmak

Halihazırda yüksek performans gösteren bir otomotiv kuruluşu, tam potansiyeline ulaşmak istiyor. CEO, FranklinCovey’in All Access Pass®’inin yardımıyla ekibin kendini mükemmelliğe adadığını ve artan rekabetin olduğu bir geleceğe hazır olduğunu söylüyor.

Yolculuğun Gücü

Kalıcı davranış değişiklikleri, insanların kim olduğu ve dünyayı nasıl gördüklerinden başlayarak içten dışa doğru gerçekleşir. Bu da başkalarıyla nasıl etkileşim kurduklarını ve onlara nasıl liderlik ettiklerini etkiler. Sizler için hazırladığımız Gelişim Yolcuklarımız ekiplerinizdeki kişilerin hem paradigmalarını hem de davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için özel içeriklerimizi, uzman danışmanlarımızı ve güçlü teknolojimizi bir araya getiriyor.

Sizler için hazırladığımız örnek bir Gelişim Yolculuğunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

Bir Lider Olarak Yüksek Güven Oluşturmak

 • 01 Live-Online

  Güven Hızında Liderlik®

  Ekip üyelerinin enerji dolu ve ilgili olmasını sağlamak için güven ortamı geliştirin. Bu eğitim, ekibinizi daha etkili bir şekilde iş birliği yapmaları, daha hızlı çalışmaları ve sürdürülebilir sonuçlar elde etmeleri için dönüştürecektir.

  Süre: 2 gün

 • 02 Jhana

  Araç Seti: Bir Lider Olarak İtibarınızı Geliştirmek

  Bir lider olarak, kişisel kredibilitenizi oluşturmaya ve sürdürmeye odaklanmalısınız. Kredibilite olmadan, liderin istekli takipçileri olmayacağı için bu da düşük performanslı, motive olmayan ekip üyelerine yol açacaktır.

  Süre: 15 dakika

 • 03 Jhana

  Eylemlerinizin Arkasındaki Amacı Doğrudan Astlarınıza Açıklayın

  Ekip üyeleriniz her zaman mantığınıza katılmayabilir, ancak en azından neden böyle davrandığınızı bileceklerdir.

  Süre: 10 dakika

 • 04 InSights

  Sürekli Geliş: Güveni Artırın

  Güveni genişletmek, kalbi ve zihni meşgul edebilir. 

  Süre: 10 dakika

 • 05 Excelerators

  4. Alışkanlık: Kazan-Kazan® Diye Düşün

  Başkalarıyla etkileşimlerinizde rekabet yerine karşılıklı fayda aramayı taahhüt edin. 

  Süre: 30-60 dakika

Liderliğe olan güveni geliştirin ve sürdürün.

Bizimle İletişime Geçin

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo