Güveni Artırın

Güvenin temellerini güçlendirin ve yeni üretkenlik düzeylerini güçlendirin.

Organizasyonunuzda Güveni Artırın

Güven, sadece sahip olunması gereken güzel bir özellik değil aynı zamanda herhangi bir çalışma ilişkisinde mutlak bir zorunluluk ve sağlıklı bir kültürün özüdür. Güçlü bir güven temeli, çalışanlarınızın birlikte çalışma şeklini önemli ölçüde iyileştirebilir ve nihayetinde organizasyonunuzu dönüştürebilir.

Nasıl güven inşa edeceğinizi bildiğiniz zaman, kredibilite kazanabilir, kredibilitenizi gösterebilir, açık bir şekilde iletişim kurabilir ve saygı gösterip saygı duyabilirsiniz. Bu insanların fikirlerini rahatça paylaşabilecekleri ve ekip olarak birlikte çalışabilecekleri bir ortam yaratır. Herkese daha etkili bir şekilde iş birliği yapması, daha hızlı çalışması ve daha sürdürülebilir sonuçlar elde etmesi için ilham verir. 

Ekipleriniz arasında güveni derinleştirmek için her zaman yer vardır. FranklinCovey’in ilkelere dayalı içeriği, uzman danışmanları ve yenilikçi teknolojisi, güvenin temellerini öğretir ve bireylerin organizasyonunuzdaki güven boşluklarını belirleyip kapatmasına yardımcı olur.

Temel Güven Oluşturma Becerileri

Çalışanlarınız toplu olarak güveni pekiştirdiğinde, ekipleri güçlendirir ve birlikte daha iyi sonuçlar elde ederler.

Bütünlükle Hareket Etmek

Dürüst ve ahlaki açıdan sorumlu bir şekilde hareket eder

İlişkiler Kurmak

Meslektaşlarının hedeflerini, önceliklerini, ilgi alanlarını ve bakış açılarını anlamaya çalışır

Ücretsiz Rehber

Liderlerinizin Güven Oluşturmasının ve Onu Kırmaktan Kaçınmasının 6 Yolu

Yöneticilerinizin ve yöneticilerinizin organizasyonunuz genelinde güven oluşturmak için kullanabilecekleri en iyi altı yöntemi keşfedin.

Ücretsiz Webcast

Güven Hızında Liderlik®

Yüksek güven düzeyine sahip bir kurumsal kültür oluşturmak için araştırmalarla doğrulanmış dili, çerçeveyi ve süreci keşfedin.

Başarı Hikayeleri

Frito-Lay

Beklentileri Aşmak İçin Güveni Artırma

Frito-Lay, bir finansal felaketin kurbanı olmak yerine beklentilerin üzerine çıktı. Ekonomik durgunluk, enflasyon ve tahmin edilemez hava koşulları, Frito-Lay’in tedarik zincirinde büyük fiyat artışlarına neden oldu. İş modelini hızla değiştirmeleri gerekiyordu. Güvenin Hızı® onları bu tahmin edilemez zamanlarda yönetmek için yeni bir bakış açısı ve yetenek setiyle hazırlamıştı.

Provo Şehri

Güven Aracılığıyla Kültürü Dönüştürme

Provo Şehri, muazzam bir büyüme ve iş ve yatırımlarda artış yaşamaktaydı. Güven Hızında Liderlik® ile kültürlerini dönüştürdüklerini ve olumlu ivmeyi sürdürdüklerine göz atın.

Birchwood Automotive Group

Planlama ve Yürütme Arasındaki Boşluğu Kapatmak

Birchwood Automotive Group, iletişim kurmak ve iş yapmak için ortak bir dil ve metodoloji oluşturmak üzere Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı®’nı kullanıyor. 7 Alışkanlık, kültürlerini dönüştürdü ve bu da karlılığın arttırdı.

Yolculuğun Gücü

Kalıcı davranış değişiklikleri içten dışa doğru gerçekleşir. İnsanların kim olduğu ve dünyayı nasıl gördükleri, başkalarıyla nasıl etkileşim kurduklarını ve onlara nasıl liderlik ettiklerini etkiler. Sizler için hazırladığımız Gelişim Yolcuklarımız ekiplerinizdeki kişilerin hem paradigmalarını hem de davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için özel içeriklerimizi, uzman danışmanlarımızı ve güçlü teknolojimizi bir araya getiriyor.

Sizler için hazırladığımız örnek bir Gelişim Yolculuğunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Duygusal Zekayı Geliştirmek

 • 01 Live-Online

  Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı ® : İmza Sürümü 4.0

  Sürdürülebilir ve kalıcı başarıya giden yol, bireylerin kendilerini etkili bir şekilde yönetebildikleri, başkalarını etkileyebildikleri, onlarla iş birliği yapabildikleri ve yeteneklerini sürekli geliştirip yenileyebildikleri zaman mümkündür.

  Süre: 2-3 gün

 • 02 InSights

  Beyniniz ve Ön Yargınız

  Herkesin ön yargıları vardır: Bazıları bilinçli, bazıları bilinçsizdir. Tüm ön yargılar dünyamızı derinden etkiler.

  Süre: 10 dakika

 • 03 Jhana

  Duygusal Zekanızı Geliştirmenin 5 Yolu

  Peki EQ nedir? Ve nasıl alabilirsin?

  Süre: 5 dakika

 • 04 Excelerators

  1. Seçim: Önemli Olana Göre Hareket Edin, Acil Olana Tepki Vermeyin ®

  1. Seçim, gerçek bir katkıda bulunmaya odaklanabilmeniz için hayati önem taşıyan öncelikleri dikkat dağıtıcı unsurlardan filtrelemenize yardımcı olur.

  Süre: 30-60 dakika

 • 05 Excelerators

  Bağ Kurun

  Yalnızca anlamlı bağlar geliştirdiğimizde geçmiş ön yargıları görebilir ve çevremizdeki insanlara değer verebiliriz. Bağ kurmak, merak ve empati dengesini gerektirir.

  Süre: 30-60 dakika

 • 06 Jhana

  İlişki Sürdüremeyecek Kadar Meşgul

  İlişkileri yönetmek zor olabilir. İlişkilerinizi başlatmanıza, sürdürmenize ve onarmanıza yardımcı olması için bu kaynakları kullanın.

  Süre: 5 dakika

Organizasyonunuzdaki herkesin nasıl güven inşa edileceğini öğrenmesine yardımcı olun.

Bizimle iletişime geçin.

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo