Kendini Yönet

Liderlik başarısına giden yolda her bireye destek olun.

Kendine Güvenen Liderlerden Oluşan Bir Ekip Oluşturun

Liderlik becerileri, organizasyonunuzdaki her kişi için çok önemlidir. Kişisel liderlik, kişisel ve profesyonel gelişimin temelidir. Basitçe ifade etmek gerekirse, bireyin kendi güçlü yanlarını ve motivasyonlarını anlama ve enerjisini en önemli hedeflere uygulama yeteneğidir. Etkili bireyler kendilerinden en iyi şekilde nasıl yararlanacaklarını bilirler, böylece hem onlar hem de işletmeniz avantajlardan yararlanır.

Öz liderlik, öz farkındalıkla başlar. Bu anlayışa dayanarak, her kişi daha sonra ulaşılabilir anlamlı hedefler belirleyebilir, bu hedeflere yönelik ilerleme için kendilerini sorumlu tutabilir, zorluklarla ve çatışmalarla dayanıklılıkla başa çıkabilir. Tükenmişlik riski olmadan sonuç vermelerini sağlamak için zaman ve enerjilerine uygun sınırlar da koyabilirler.

Organizasyonunuz içinde, ekip üyelerinizin benzersiz güçlü yönleri ve gelişme alanları vardır. FranklinCovey’in araştırma destekli içeriği, uzman danışmanları ve yenilikçi teknolojisi, her kişiyi güçlü bir liderlik temeli oluşturmak ve benzersiz bir katkı sağlamak için ihtiyaç duydukları kaynaklar ve iç görülerle donatacak.

Temel Bireysel Liderlik Becerileri

Etkili bireyler kendilerini anlarlar, zorlukları büyüme fırsatları olarak görürler ve zamanlarını, hedeflerini ve enerjilerini nasıl başarılı bir şekilde yöneteceklerini bilirler.

Öz farkındalık

Güçlü ve zayıf yanlarını ve başkaları üzerindeki etkilerini bilir.

Büyüme Zihniyeti (mindset)

Aksiliklerden, zorluklardan ve yapıcı geri bildirimlerden büyür

Hedefleri başarmak

Hedefleri düzenli olarak karşılar veya aşar

Zaman yönetimi

Zamanı, enerjiyi ve kaynakları en önemli önceliklere odaklar

Enerji yönetimi

Sürdürülebilir performans için fiziksel ve zihinsel sağlığa öncelik verir

Ücretsiz Rehber

İşinizi İyi Yapmak İçin Enerjinizi Yönetin

Kendinizi tükenmişlik riskiyle karşı karşıya bıraktığınız alanları belirlemek için bu rehberi kullanın.

Ücretsiz Webcast

Bireysel Katkıda Bulunanlar için Jhana®

Günümüzün dinamik işyerinde herkesin başarılı olması için ihtiyaç duyduğu kişilerarası ve profesyonel becerileri keşfedin.

Başarı Hikayeleri

Müşteri İncelemesi – Küresel Gıda Üretimi

Çalışan Yetkilendirmesi Yoluyla Büyümeyi Artırma

Küresel bir gıda üretim şirketi, birden fazla pazarda büyümeyi desteklemek için çalışanların yetkilendirilmesine odaklanıyor. FranklinCovey’in Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı ® eğitiminin yardımıyla çalışanlar kendilerini sürekli olarak geliştiriyor ve şirket, hedeflenen büyüme hedefine ulaşma yolunda ilerliyor.

Mississippi Enerji

Liderlik ve Etkililik Kültürü İnşa Etmek

Mississippi Power’ın toptan değişime hazırlanması gerekiyordu. Sektörlerindeki kuralsızlaştırma, müşterilerine hizmet etme biçimlerinde ciddi değişikliklere neden oluyordu. Kuruluş genelinde bir liderlik ve etkililik kültürü oluşturmak için Etkili İnsanların 7 Alışkanlığını ® nasıl birleştirdiklerini izleyin.

X-FAB

Uygulama Ve Planlama Arasındaki Boşluğu Kapatmak

Analog/karışık sinyal yarı iletken uygulamaları için dünyanın önde gelen dökümhane grubu olan X-FAB’ın ortak bir dil ve takım oluşturma yaratmaya ihtiyacı vardı. Etkili İnsanların 7 Alışkanlığını ® daha iyi kişisel üretkenlik oluşturmak ve sonuca odaklanmak için nasıl kullandıklarını izleyin.

Birchwood Otomotiv Grubu

Etkili İletişim İçin Ortak Bir Dil Oluşturmak

Birchwood Automotive Group, iletişim kurmak ve iş yapmak için ortak bir dil ve metodoloji oluşturmak üzere Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı ®’nı kullanıyor . 7 Alışkanlık, karlılığın artmasına yol açan kültürlerini nasıl dönüştürdü izleyin.

Yolculuğun Gücü

Kalıcı davranış değişiklikleri içten dışa doğru gerçekleşir. İnsanların kim olduğu ve dünyayı nasıl gördükleri, başkalarıyla nasıl etkileşim kurduklarını ve onlara nasıl liderlik ettiklerini etkiler. Sizler için hazırladığımız Gelişim Yolcuklarımız ekiplerinizdeki kişilerin hem paradigmalarını hem de davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için özel içeriklerimizi, uzman danışmanlarımızı ve güçlü teknolojimizi bir araya getiriyor.

Sizler için hazırladığımız örnek bir Gelişim Yolculuğunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Etkili Bir Şekilde Organize Edin ve Önceliklendirin

 • 01 InSights

  Beyin Krizi!

  Her gün üstünüze gelen tüm görevler ve bilgiler yüzünden dikkatinizin dağılması ve bunalmış hissetmeniz kolaydır, ancak önemli şeylere odaklanmaya devam etmek için beyninizi yeniden yapılandırmayı öğrenebilirsiniz.

  Süre: 15 dakika

 • 02 Live-Online

  Olağanüstü Verimlilik için 5 Seçim®

  Olağanüstü Verimlilik için 5 Seçim her şeyi halletmekle ilgili değildir. Bu yöntem tükenmişlik yaşamadan doğru şeyleri yapmak anlamına gelir.

  Süre: 1-2 gün

 • 03 Jhana

  Çok Fazla Kesinti

  Çoğu insanın çalışma günlerinde başının belası yaşadıkları kesintilerdir.

  Süre: 5 dakika

 • 04 Araç

  K2 Haftalık Planlama

  Mevcut davranışlarınızdan bazıları, zamanınızı etkili bir şekilde yönetmekten sizi alıkoyuyor olabilir. Zamanınızı nasıl daha iyi kullanacağınız ve enerjinizi hayatınızdaki en önemli sonuçlar için nasıl koruyacağınızla ilgili fikirleri hayata geçirmek için bu kaynakları kullanın.

  Süre: 10 dakika

 • 05 Mikro öğrenme

  Teknik Eğitim

  Zaman yönetimi sistemlerinizi kurduktan sonra, zamanınızı etkili bir şekilde kullanmanıza yardımcı olacak e-posta uygulamaları geliştirin.

  Süre: 20 dakika

Her çalışanın kendini yetenekli bir şekilde yönetmesine yardımcı olun.

Bizimle iletişime geçin.

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo