Bir Uygulama Sistemi Oluşturun

Strateji yürütmeye yönelik tutarlı bir yaklaşım geliştirerek iş hedeflerinize tekrar tekrar ulaşın.

Ekibinizin İş Hedeflerinizi Uygulama Yeteneğini Geliştirin

Temel stratejileri başarılı bir şekilde uygulamak, güçlü iş sonuçları elde etmenin kritik bir parçasıdır. Çalışanlarınızın strateji uygulama becerilerini ve sistemlerini geliştirmenin, kuruluşunuzun genel performansı üzerinde çarpıcı bir etkisi olabilir.

Tutarlı yürütmenin anahtarı süreçtir. Ekipler, hangi faaliyetlerin ve davranışların istendiğini ve hangilerinin kurumsal risk oluşturduğunu tanımlayan net performans beklentilerine ihtiyaç duyar. İlerlemeyi ölçmelerine ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak hesap verebilirlik sistemlerine ihtiyaç mevcuttur. Ve ekiplerinin yüksek kaliteli işleri zamanında teslim edebilmesi için doğru araçlara, kaynaklara ve çerçevelere yatırım yapmaları gereklidir.

Bir uygulama sistemi geliştirmek, büyük performans ceplerini kuruluşunuz genelinde tutarlı başarıya dönüştürmenize yardımcı olabilir. FranklinCovey’in ilke destekli içeriği ve kanıtlanmış uygulama sistemi, çalışanların performansını artıracak, şirket stratejisini yürütmelerine yardımcı olacak ve mükemmel iş sonuçları elde etmelerini sağlayacaktır.

Temel Strateji Yürütme Becerileri

Güçlü uygulama, organizasyonunuzun hedeflerini net bir şekilde tanımlamakla ve çalışanlarınızın bu hedeflere ulaşmasını sağlamak için doğru teşvikleri oluşturmakla başlar.

Takım Hedeflerini Belirleme

Kişisel olarak sorumlu hissettikleri hedefleri belirlemelerine yardımcı olmalarına izin vererek ekiplerin katılımını sağlar

Ekip Hedeflerine Ulaşmak

Hedefleri oldukça görünür bir puan tablosuyla oyunlaştırarak ortak eylem yaratır

Ücretsiz Rehber

Ekip Hedeflerinizi İyileştirmek ve Gerçekleştirmek için 4 Adım

Hedeflerinize odaklanmak ve onları netleştirmek bu rehberi kullanın.

Ücretsiz Webcast

Uygulamanın 4 Disiplini: “Olmazsa Olmaz Stratejilerinizi” Uygulayın

En yüksek öncelikli işe odaklanarak ve davranış değişikliği sağlayarak uygulama açıklarınızı nasıl kapatacağınızı öğrenin…

Başarı Hikayeleri

Whirlpool

Geniş Ölçekte Satış Performansını Artırma

Whirlpool, satış çalışanlarının verimliliğini artırmak için kanıtlanmış bir süreç arıyordu. Uygulamanın 4 Disiplini®’nin, yalnızca ilk 90 günde artan 5,7 milyon dolar dahil olmak üzere, satış ve hedeflenebilir eylemlere odaklarını nasıl daralttığını izleyin.

Alamo Colleges

Öğrencilerle Kararlı Olmaları için Bağ Kurmak

Alamo Community Colleges, öğrencilerin üniversiteye kaydolmalarını ve eğitim yollarıyla meşgul olmalarını sağlamaya odaklandı. Sadece 8 ay içinde kazandıkları derece ve sertifika sayısında nasıl %17’lik bir artış elde ettiklerini ve orijinal hedeflerini önemli ölçüde aştıklarını izleyin.

Dekalb Medical Center

Hasta Memnuniyet Puanlarının İyileştirilmesi

Dekalb Tıp Merkezi, hasta memnuniyeti puanlarıyla olağanüstü sonuçlar elde etmek için Uygulamanın 4 Disiplini®ni kullandı. Ülkenin 3. yüzdelik diliminden 99. yüzdelik dilime nasıl geçtiklerini izleyin.

Marriott

Şimdiye Kadarki En Yüksek Sonuçları Elde Etmek

Bu belirsiz zamanlarda en büyük darbeyi konaklama sektörü aldı. Marriott’un, çalışanlarının dünyaları değişirken bile en önemli ölçütlere nasıl odaklanabildiğini ve onlarla etkileşim kurabildiğini izleyin.

Yolculuğun Gücü

Kalıcı davranış değişiklikleri, insanların kim olduğu ve dünyayı nasıl gördüklerinden başlayarak içten dışa doğru gerçekleşir. Bu da başkalarıyla nasıl etkileşim kurduklarını ve onlara nasıl liderlik ettiklerini etkiler. Sizler için hazırladığımız Gelişim Yolcuklarımız ekiplerinizdeki kişilerin hem paradigmalarını hem de davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için özel içeriklerimizi, uzman danışmanlarımızı ve güçlü teknolojimizi bir araya getiriyor.

Sizler için hazırladığımız örnek bir Gelişim Yolculuğunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

Başarı İçin Ekiplerinizi Ve Süreçlerinizi Hizalama

 • 01 Excelerators

  6 Doğruyu Hizalayın

  Yeni bir ortamın ihtiyaçlarını karşılamak için liderler, altı temel sistemi hizalayarak tutarlı bir şekilde nasıl çalışacaklarını belirlemelidir: İnsanlar, Kararlar, Kaynaklar, Yapı, Ödüller ve Süreçler.

  Süre: 30-60 dakika

 • 02 Jhana

  Stratejik Bir Değişimin Süreç İyileştirmelerini Yönetme

  Yöneticilerinizin stratejik bir şirket değişimini gerçekleştirirken süreç iyileştirmeleri de yapmayı öğrenmelerine yardımcı olun.

  Süre: 20 dakika

 • 03 Jhana

  Bir Hedefin Peşinde Ekibinize Liderlik Etme

  Hangi engel çıkarsa çıksın, ekibinize hedeflerine ulaşmak için en iyi şansı vermenize yardımcı olacak bu ipuçlarını izleyin.

  Süre: 15 dakika

 • 04 InSights

  Çözülmesi Gereken Bir Zorluk

  İnovasyon; hangi mücadeleci süreçlerden doğar, her birimiz nasıl yenilikçiyiz ve inovasyon fırsatları nasıl her yerde mevcut. İzleyin…

  Süre: 15 dakika

 • 05 Whitepaper

  Belirsizlik ve Karmaşa İçinde Uygulama

  En çok satan yazar ve strateji uygulama uzmanı Chris McChesney, Uygulamanın 4 Disiplini ® ‘nin liderlerin belirsiz zamanlarda bile sonuçlara ulaşmalarına nasıl yardımcı olabileceğini özetliyor.

  Süre: 30 dakika

Ekiplerinin etkili bir şekilde uygulamalar gerçekleştirmesine yardımcı olan liderler yetiştirin.

Bizimle iletişime geçin.

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo