Satışları Artırın

Süreçte mükemmelleşen, kalıcı ilişkiler kuran ve her çeyrekte büyüme hedeflerine ulaşan satış liderleri geliştirin.

Ekibinizin Satış Performansını Bir Sonraki Seviyeye Taşıyın

Başarılı bir satış yaklaşımı, bilim ve sanatın nüanslı bir karışımına dayanır. Satış ekiplerinin, hangi potansiyel müşterilerin satın alma olasılığının yüksek olduğunu anlamak için veriye dayalı bir stratejiye ve hedefleme, puanlama ve analitiği kullanan iyi tanımlanmış süreçlere ihtiyacı vardır. Ancak yeni anlaşmalar yapmak ve mevcut müşterilerden ek iş kazanmak için bireysel ilişkiler ve güven geliştirmeleri gerekiyor. Ekipler genellikle satışın bu yönlerinden birinde harikadır, ancak diğerinde yetersiz kalır ve bu eksiklikler iş sonuçları üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir.

Satış liderleri, ekiplerinin genel performansı için çıtayı belirler. Liderler, ekiplerinin kullanılmayan potansiyelini ve büyüme fırsatlarını belirlediklerinde, yeni öğrendiklerini ve en iyi uygulamaları uygularken kendileri ve meslektaşları için çıtayı yükseltirler.

Satış ekibinizin sürecini ve yaklaşımını iyileştirmek, işletmenizin istikrarlı bir şekilde büyüme hedeflerine ulaşmasına yardımcı olabilir. FranklinCovey’in ilkelere dayalı içeriği ve kanıtlanmış yürütme sistemi, satış liderlerine ekiplerinin yeteneklerini tam olarak ortaya çıkarma ve organizasyonunuzun uzun vadeli başarıya hazırlama konusunda güç verecektir.

Temel Satış Performansı Becerileri

En iyi satış liderleri, ideal müşterileri nasıl belirleyeceklerini, anlaşmalara stratejik, istişari bir bakış açısı ile yaklaşmayı ve potansiyel müşterileri tamamen kazanılmış işlere dönüştürmeyi bilirler.

Stratejik Arama

Araştırmaya sistematik bir yaklaşım uygular

Müşteri Avukatlığı

Daha stratejik fırsatlar geliştirmek için potansiyel müşteriler ve müşterilerle istişari ilişkilerin nasıl kurulacağını öğrenir.

Kapanış Anlaşmaları

En iyi performans gösterenlerin bakış açılarını ve becerilerini uygulayarak daha fazla satış kazanır

Ücretsiz Rehber

Satış Ekibinizin 2022’de Öne Çıkıp Daha Fazla Satış Yapabilmesinin 3 Yolu

Satış ekibinizin müşteriler için öne çıkmalarını sağlamak ve organizasyonunuzu rekabette öne çıkarmak için neler yapılması gerektiğini öğrenin…

Ücretsiz Webcast

Müşteriyi Başarıya Taşımak®: Online Satışın Yeni Dünyası

Online satışın yeni dünyasını nasıl yöneteceğinizi ve başarılı olmak için ekibinizin neleri farklı yapması gerektiğini öğrenin…

Yolculuğun Gücü

Kalıcı davranış değişiklikleri, insanların kim olduğu ve dünyayı nasıl gördüklerinden başlayarak içten dışa doğru gerçekleşir. Bu da başkalarıyla nasıl etkileşim kurduklarını ve onlara nasıl liderlik ettiklerini etkiler. Sizler için hazırladığımız Gelişim Yolcuklarımız ekiplerinizdeki kişilerin hem paradigmalarını hem de davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için özel içeriklerimizi, uzman danışmanlarımızı ve güçlü teknolojimizi bir araya getiriyor.

Sizler için hazırladığımız örnek bir Gelişim Yolculuğunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

İşlem Hattındaki Nitelikli Fırsatlar

 • 01 Live-Online

  Müşteriyi Başarıya Taşımak® Fırsatları Değerlendirme

  Doğru anlaşmalara odaklanırken ve en iyi performans gösterenlerin bakış açılarını ve becerilerini geliştirirken ilişki ayak izinizi daha büyük ve daha stratejik fırsatlara doğru genişletin.

  Süre: 1 gün

 • 02 Tool

  Nitelikli Fırsatlar Başucu Kitabı

  Katılımcılar çalışma oturumunda öğrendikleri ilkeleri uygularlar ve ilkeleri daha derinlemesine sindirirler.

  Süre: 60 dakika

 • 03 Koçluk

  Hesap Verebilirlik Kontrolü

  Katılımcılar, satış liderlerine ve/veya akran koçlarına düzenli olarak planlanmış raporlar aracılığıyla kendilerini sorumlu tutarlar.

  Süre: 30 dakika

Satış ekibinizin performanslarını optimize etmesine yardımcı olun.

Bizimle iletişime geçin.

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo