Güveni Artırın

Güveni artırarak iş yeri kültürünüzü geliştirin.

Güvene Dayalı Gelişen Bir Kültür İnşa Edin

Yüksek güvene sahip bir çalışma ortamı, kazanma kültürünün temelidir. İşyerinde güven yaygın olduğunda, çalışanlar desteklendiklerini, saygı duyulduklarını ve güçlendiklerini hissederler. Güven üzerine kurulu kültürlerde katılım ve elde tutma artar, bu da daha fazla inovasyona, artan üretkenliğe ve iyileştirilmiş iş sonuçlarına yol açar.

Kurumsal güven, çoğunlukla bireysel güvenilirlikle aynı unsurlara dayanır: Dürüstlük, taahhütlerin tutarlı bir şekilde yerine getirilmesi, açık iletişim ve kişisel özerklik. Şirketinizdeki insanlar, özellikle liderlik düzeyinde, bu özellikleri somutlaştırmada başarısız olduklarında, güven kültürü bozulmaya başlayabilir.

Bir güven kültürünü büyütmek ve sürdürmek, kuruluşunuz genelinde odaklanmış ve sürekli bir çaba gerektirir. FranklinCovey’in ilkelere dayalı içeriği, uzman danışmanları ve yenilikçi teknolojisi, kuruluşunuzu kalıcı davranış değişikliğini yönlendirmek ve güveni artırmak için değerli kaynaklar ve iç görülerle donatacaktır.

İş Yerinde Güveni Artırmak için Temel Beceriler

Kazanan bir kültür güvenle başlar. Bireysel ekip üyeleri dürüstlük, bütünlük ve ilişkilere yatırım yaparak güven inşa edebilir.

Bütünlükle Hareket Etmek

İnsanların kredibilitenin dört özüne odaklandığı yüksek güven ortamı yaratın: bütünlük, niyet, kabiliyet ve sicil.

İlişkiler Kurmak

İnsanların işlerin daha hızlı yapılmasını sağlayan güçlü ilişkiler kurduğu, güven düzeyi yüksek bir ortam oluşturun.

Ücretsiz Rehber

Liderlerinizin Güven Oluşturmasının ve Onu Kırmaktan Kaçınmasının 6 Yolu

Yöneticilerinizin ve yöneticilerinizin kuruluşunuz genelinde güven oluşturmak için kullanabilecekleri en iyi altı yönetimi keşfedin.

Ücretsiz Webcast

Güven Hızında Liderlik®: Bağlılığı ve Güveni Artıran 13 Davranış

Organizasyonunuzda güven uyandırmak için gereken davranışları ve kasıtlı olarak büyümek ve güveni artırmak için süreci nasıl yöneteceğinizi keşfedin.

Başarı Hikayeleri

Frito-Lay

Beklentileri Aşmak İçin Güveni Artırma

Frito-Lay, bir finansal felaketin kurbanı olmak yerine beklentilerin üzerine çıktı. Ekonomik durgunluk, enflasyon ve tahmin edilemez hava koşulları, Frito-Lay’in tedarik zincirinde büyük fiyat artışlarına neden oldu. İş modelini hızla değiştirmeleri gerekiyordu. Güvenin Hızı® onları bu tahmin edilemez zamanlarda yönetmek için yeni bir bakış açısı ve yetenek setiyle hazırlamıştı.

Provo Şehri

Güven Aracılığıyla Kültürü Dönüştürme

Provo Şehri, muazzam bir büyüme ve iş ve yatırımlarda artış yaşamaktaydı. Güven Hızında Liderlik® ile kültürlerini dönüştürdüklerini ve olumlu ivmeyi sürdürdüklerine göz atın.

Müşteri Odaklı Bakış – Otomotiv Endüstrisi

Mükemmelliğe Daha Hızlı Ulaşma

Zaten yüksek performans gösteren bir otomotiv organizasyonu, potansiyellerine ulaşmayı hedefliyor. FranklinCovey’in All Access Pass®’inin yardımıyla CEO, takımın mükemmelliğe bağlı olduğunu ve artan rekabetin olduğu bir geleceğe hazır olduklarını belirtiyor.

Yolculuğun Gücü

Kalıcı davranış değişiklikleri içten dışa doğru gerçekleşir. İnsanların kim olduğu ve dünyayı nasıl gördükleri, başkalarıyla nasıl etkileşim kurduklarını ve onlara nasıl liderlik ettiklerini etkiler. Sizler için hazırladığımız Gelişim Yolcuklarımız ekiplerinizdeki kişilerin hem paradigma hem de davranışlarını değiştirmelerine yardımcı olmak için özel içeriklerimizi, uzman danışmanlarımızı ve güçlü teknolojimizi bir araya getiriyor.

Sizler için hazırladığımız örnek bir Gelişim Yolculuğunu aşağıda bulabilirsiniz.

 

 

Duygusal Zekayı Geliştirmek

 • 01 Live-Online

  Etkili İnsanların 7 Alışkanlığı ®: İmza Sürümü 4.0

  Sürdürülebilir ve kalıcı başarıya giden yol, bireylerin kendilerini etkili bir şekilde yönetebildikleri, başkalarını etkileyebildikleri, başkalarını etkileyebildikleri, onlarla işbirliği yapabildikleri ve yeteneklerini sürekli geliştirip yenileyebildikleri zaman mümkündür.

  Süre: 2-3 gün

 • 02 InSights

  Beyniniz ve Ön Yargı

  Herkesin ön yargıları vardır: Bazıları bilinçli, bazıları bilinçsizdir. Tüm ön yargılar dünyamızı derinden etkiler.

  Süre: 10 dakika

 • 03 Jhana

  Duygusal Zekanızı Geliştirmenin 5 Yolu

  Peki EQ nedir? Ve nasıl alabilirsin?

  Süre: 5 dakika

 • 04 Excelerators

  1. Seçim: Önemli Olana Göre Hareket Edin, Acil Olana Tepki Vermeyin ®

  1. Seçim, gerçek bir katkıda bulunmaya odaklanabilmeniz için hayati önem taşıyan öncelikleri dikkat dağıtıcı unsurlardan filtrelemenize yardımcı olur.

  Süre: 30-60 dakika

 • 05 Excelerators

  Bağlantıları Geliştirin

  Yalnızca anlamlı bağlantılar geliştirdiğimizde geçmiş ön yargıları görebilir ve çevremizdeki insanlara değer verebiliriz. Bağlantı kurmak, merak ve empati dengesini gerektirir.

  Süre: 30-60 dakika

 • 06 Jhana

  İlişkileri Sürdüremeyecek Kadar Meşgul

  İlişkileri yönetmek zor olabilir. İlişkilerinizi başlatmanıza, sürdürmenize ve onarmanıza yardımcı olması için bu kaynakları kullanın.

  Süre: 5 dakika

Organizasyonunuza bir güven kültürü oluşturulmasına yardımcı olun.

Bizimle iletişime geçin.

Kişisel Bilgiler
Onay

Request a Demo