4D-Strategy Alignment

 

 

 

 

 

 

The 4 Disciplines of Execution®
Strategy
Alignment

 

 

Genel Bakış

 

FranklinCovey has studied the topic of execution for years with thousands of teams and in hundreds of organizations.

 

Execution breaks down because of the conflict between the enormous amount of effort required to maintain an operation (your “day job” or what we call the “whirlwind”) and the goals for moving the operation forward. While both forces are necessary, they are not the same and do not get along. They compete for time, energy, and attention.

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Bir uygulama kültürü oluşturmak ister misiniz?
‘Orta noktadan’ harekete geçerek başlayın.

 

Herhangi bir organizasyonda olağanüstü sonuçların önündeki en önemli engellerden biri kronik tutarsızlıktır – bölümler, departmanlar, aynı departmandaki vardiyalar ve aynı vardiyadaki insanlar arasındaki performans farklılıkları bu tutarsızlıklara örnek olabilir. Her büyük organizasyonun içinde yüksek performans gösteren “ilk %20’lik” harika bir uygulama alanı olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Zorluk, ortalama iş gücünüzün ortadaki %60’ını en üstteki %20’nin daha yüksek performans düzeyine taşımaktır. Bu büyüklükteki iyileştirme, artımlı sonuçlar üretmez – olağanüstü sonuçlar yaratır.

Performans eğrinizi daha doğru ve daha sıkı hareket ettirmek için kuruluşunuzun; başarılması gereken en önemli hedef ve bu hedefe ulaşmak için hangi davranışın değiştirilmesi gerektiği gibi hedeflerini tanımlaması gerekir. Organizasyon stratejinize muazzam bir odaklanma getirmek için FranklinCovey ile bağlantı kurabilir ve Uygulama Tasarım Oturumumuz (EDS) aracılığıyla bu hedeflere nasıl ulaşacağınızı öğrenebilirsiniz.

Uygulama Tasarım Oturumumuz hakkında bilgi edinin

 

 

 

 

 

 

 

 

Videolar


 

 
 

Belirsizlik ve Karmaşıklık İçinde Uygulama

Liderlerden oluşan bir ekibin gereksiz karmaşıklığın üstesinden gelmek için ne yapması gerektiğini öğrenin.

 

Strateji Haritası

Fırtınanın getirdiği aciliyetleri dengelerken olağanüstü sonuçlara nasıl ulaşabileceğinizi öğrenin. 

 

Gwinnett Medical

Gwinnett Medical Center was determined to raise patient satisfaction scores. Watch their journey as their staff identifies objectives, outlines strategy, and maintains the focus to carry it out.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son Düşünce

 

 

 

 

Rehber

 

 

 

Kuruluşunuzun Sonuçlarını Etkileyin: Ortalama Performans Gösteren Çalışanları Yüksek Performanslı Çalışanlara Dönüştürün.

PDF’i İndirin

 

 

 

Webcast

 

 

 

Dünyanın en çok satan strateji uygulaması kitabının baş yazarı Chris McChesney’in gerçekleştirdiği 60 dakikalık webcaste katılın.

Etkinlik İçin Kayıt Olun

 

 

 

Vaka Analizi

 

 

 

Opryland Resort and Kongre Merkezi’nin Uygulamanın 4 Disiplini’ni uygulayarak misafir memnuniyetini nasıl etkilediğini izleyebilirsiniz.

Vaka Çalışmasını İzleyin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Ürünler

 

 

 

 

 

4DX Metrik ve Ölçüm Sistemi

 

 

 

Organizasyonunuzun temel stratejik hedefiniz için ortaya koyduğu enerji ve katılım ile ekiplerin olağanüstü sonuca ulaşırken gösterdikleri ilerlemeyi nasıl ölçebilirsiniz?

 

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

4DX Yazılımı ve Uygulama Tabanlı Araçlar

 

 

 

Müşterilerimiz, olağanüstü sonuçlara ulaşmak için; hedefte olduklarından emin olmak isterler. Hedeflerini, bunlara bağlı taahhütlerini ve haftalık sorumluluk oturumlarını izlemek için 4DX ® OS’yi kullanırlar.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

4DX Uygulaması

 

 

 

4.000’den fazla müşteri uygulaması ve her sektörde vakaya değer sonuçların kanıtlanmış bir geçmişi. 4DX sistemini kuruluşunuza nasıl entegre edeceğinizi öğrenin.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

 

 

Olağanüstü sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olalım.
Bugün bize ulaşın.

 

Request a Demo