4Dx-Software-Tools

 

 

 

 

 

 

The 4 Disciplines of Execution®
4DX Software
and App-Based
Tools

Overview

85% of executives do not have or are dissatisfied with the tools around creating visibility and transparency with executing strategies.

 

The 4 Disciplines of Execution Operating System (4DX OS) is the ultimate system to effectively implement and manage The 4 Disciplines of Execution for your organization and teams. Leaders can drive results by applying the 4 Disciplines with their teams, ensuring that they will be able to maintain the process over time.

 

4DX OS supports and works with other job system applications. Sales teams who use tools like Salesforce also use 4DX OS to help focus on breakthrough results while the other system applications focus on the daily activities. This is an organizational management tool that provides leaders with visibility of their team and organizational goals — and how they are performing against those goals.


 

 

Özellikler ve Faydalar

Bireylerin, ekiplerin ve organizasyonların olağanüstü sonuçlara ulaşmasını sağlayıp genel başarı düzeyini artırmak için hesap verebilirlik düzenini sağlayın. 4DX OS içinde, puan tablolarını ve ayrıntıları masaüstünüzden veya telefonunuzun rahatlığından yönetme olanağına sahipsiniz . Organizasyonunuz, hareket halindeyken Çılgınca Önemli Hedeflerinize® (WIGs®) ulaşma sürecinde nerede olduklarını bilme yeteneğine sahip olacaktır.

Organizasyonlar, 4DX OS yazılımını kullanarak, uygulama sisteminin temel unsurlarından biri olan Uygulama Performans Puanını (XPS) da dahil edeceklerdir. XPS, bir organizasyonun hem sonuçlar hem de bu sonuçlara götüren temel faaliyetler açısından temel stratejik hedeflerine ulaşma becerisini ölçer.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Müşteri Hikayeleri


 

 
 

Marriott

İlham alın: Uygulamanın 4 Disiplini’nin Marriott Hotels’de nasıl olağanüstü sonuçlar yarattığını öğrenin.

 

Whirlpool

Whirlpool derin geçmişe sahip bir şirkettir. Satış çalışanlarının üretkenliğini artırmaları gereken Whirlpool, 4 Disiplin ile çalışanlarının satış ve hedeflenebilir eylemlere daha fazla odaklanmalarını sağladı. 

 

Gwinnett Medical

Gwinnett Medical Center was determined to raise patient satisfaction scores. Watch their journey as their staff identifies objectives, outlines strategy, and maintains the focus to carry it out.

 

 

 

 

 

 

 

 

Son Düşünce

 

 

 

 

Rehber

 

 

 

Kuruluşunuzun Sonuçlarını Etkileyin: Ortalama Performans Gösteren Çalışanları Yüksek Performanslı Çalışanlara Dönüştürün.


PDF’i İndirin

 

 

 

Webcast

 

 

 

Dünyanın en çok satan strateji uygulaması kitabının baş yazarı Chris McChesney’in gerçekleştirdiği 60 dakikalık webcaste katılın.

Etkinlik İçin Kayıt Olun 

 

 

 

Vaka Analizi

 

 

 

İlham Alın: Store 334’ün Uygulamanın 4 Disiplini’ni en kötü performans gösteren mağazalardan birinden en iyi performans gösteren mağazalardan birine dönüşürken nasıl kullandığını izleyin.

Vaka Çalışmasını İzleyin

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Ürünler

 

 

 

 

 

4DX Metrik ve Ölçüm Sistemi

 

 

 

Organizasyonunuzun temel stratejik hedefiniz için ortaya koyduğu enerji ve katılım ile ekiplerin olağanüstü sonuca ulaşırken gösterdikleri ilerlemeyi nasıl ölçebilirsiniz?

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

Strateji Uyumu

 

 

 

Herhangi bir organizasyonda olağanüstü sonuçların önündeki en önemli engellerden biri kronik tutarsızlıktır. Organizasyon stratejinize odaklanmak için FranklinCovey ile nasıl etkileşim kurabileceğinizi öğrenin.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

4DX Uygulaması

 

 

 

4.000’den fazla müşteri uygulaması ve her sektörde vakaya değer sonuçların kanıtlanmış bir geçmişi. 4DX sistemini kuruluşunuza nasıl entegre edeceğinizi öğrenin..

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

 


 

Olağanüstü sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olalım.

Bugün bize ulaşın.

 

Request a Demo