Webinarlar

Gelişim yolculuğunuzu webinarlarımızla keyifli hale getirin!

FranklinCovey’in dünya çapında ses getiren eğitimleriyle organizasyonunuzun etki alanını genişletebilir, iş sonuçlarınızı maksimize edebilir ve performansı sürdürülebilir bir şekilde etkileyebilirsiniz. Bu eğitimlerin yanında genel katılıma açık, güncel konuları uzman fasilitatörlerimizin yönetiminde, hem gündelik hayattan hem de eğitimlerden örneklerle ele aldığımız webinarlarımızı takip ederek sizin ve ekibinizin gelişim yolculuğuna hız kesmenden devam edebilirsiniz.

Organizasyonlarınıza özel gerçekleştirdiğimiz webinarlarımızla tanışın!

Genel katılıma açık webinar çalışmalarımızın yanında sadece organizasyonunuzda görev alan kişilerin katılımına özel gerçekleştirdiğimiz kurumsal webinar çalışmamızla tanışın!

Her seviye liderler ve ekiplerinin katılımına uygun olarak tasarlanan kurumsal webinarlarımız için kataloğumuzda yer alan konu başlıklarından seçim yapabilirsiniz. Bu konu başlıkları yanında ihtiyaç duyduğunuz gelişim alanları için uzman fasilitatör kadromuz ile çalışmalar gerçekleştirip kurum içi özel webinar çalışmanızı da oluşturabilirsiniz.

Mart ayında, kadınların profesyonel ve kişisel gelişimlerine odaklanarak, “Bir Kadın Olarak, Önce Kendinden Başla…” temalı özel webinarlarımızla yola çıkıyoruz.

Kadınların iş dünyasında ve kişisel yaşamlarında daha güçlü ve etkili olmalarına yardımcı olmak için tasarladığımız bu webinarlarımız, alanında uzman kadın danışmanlarımız eşliğinde, kadınların kariyerlerinde daha fazla başarı elde etmeleri ve dengeyi sağlamaları için pratik ipuçları ve stratejiler sunuyor.

Yer verdiğimiz konular arasında liderlik becerilerinin geliştirilmesi, bilinçli farkındalık, öz şefkat, zaman yönetimi, stresle başa çıkma, profesyonel hayatta bilinçdışı ön yargıların farkına varma ve kariyer planlaması gibi birçok önemli konu bulunmaktadır.
Katılımcılarımız, liderlik becerilerini geliştirmek, kariyer hedeflerini belirlemek, dengeyi sağlamak ve daha fazlasını öğrenmek için bu eşsiz fırsattan yararlanabilirler.

Webinarlarımızdan haberdar olmak için kayıt formumuzu doldurabilirsiniz.

Webinar Bilgi Formu

FranklinCovey Türkiye webinarları hakkında bilgi almak istiyorum!

Request a Demo