4Dx-Execution Coaching

 

 

 

 

 

 

The 4 Disciplines of Execution®
Execution
Coaching

 

 

 

 

 

 

genel bakış

 

The 4 Disciplines of Execution ® (4DX ® ) lansmanının ardından, liderler yalnızca yeni bir düzeyde sonuçlar sunmakla kalmıyor, aynı zamanda yüksek uygulama performansı alışkanlıkları oluşturarak bu yeni düzeyi iyileştirmeye ve sürdürmeye zorunlu kalıyorlar. Nihayetinde, bu yeni davranışlar, her lider ve ekibin her üyesi için kişisel bir standart haline geliyor ve zamanla o kadar kökleşiyor ki, artık vurgulanmasa bile devam eder bir sistem haline geliyor.

 

4 Disiplin uygulandıktan sonra ki asıl büyük zorluk yüksek performansı ve ekip katılımını sürdürmektir. Müşterileri bu önemli sürdürme ve katılım aşamasında desteklemek ve yönlendirmek için FranklinCovey olarak 4DX koçluk oyun kitabını geliştirdik.

 

 

 

 

 

 

Her seviyedeki liderler için değerli bir kaynak

 

 

4DX koçluk başucu kitabı, son on yılda müşterilerimiz için en değerli ve etkili olduğu kanıtlanmış bir dizi konu etrafında tasarlanmıştır. 4DX koçluk çalışma kitabındaki içerik iki ana bölüme ayrılmıştır:

 

 

1. 4DX Foundation Coaching.

4 disiplinin temellerini pekiştiren ve her seviyedeki liderler ve ekipler için değerli olmalarına rağmen özellikle front line liderlerine yönelik konuları ele alır.

 

 

 

 


 

 

 

2. 4DX Kıdemli Lider Koçluğu.

Neredeyse tamamen kıdemli liderlere yani bir veya daha fazla cephe liderine liderlik eden liderlere yönelik konular.

 

 

 

 

 

 

Uzman koçluk desteğimiz sayesinde, liderler ve ekipler yalnızca olağanüstü sonuçlar elde etmekle kalmayacak, aynı zamanda uzun vadede yüksek performans sağlayan bir uygulama kültürü yaratırlar.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rehber

 

 

 

Takım Hedeflerinizi İyileştirmek ve Gerçekleştirmek için 4 Adım adlı kılavuzumuzu indirin.

PDF’i İndirin

 

 

 

Webcast

 

 

 

Dünyanın en çok satan strateji uygulaması kitabının baş yazarı Chris McChesney’in gerçekleştirdiği 60 dakikalık webcaste katılın.

ETKİNLİK İÇİN KAYIT OLUN

 

 

 

Çözüm Özetini İzleyin

 

 

 

Uygulamanın 4 Disiplini şu anda bu alanda yazılmış kitaplar arasındaki en popüler olandır. Nedenini öğrenmek için videomuzu izleyin!

VİDEOYU GÖRÜNTÜLE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strateji Uyumu

 

 

 

Herhangi bir organizasyonda olağanüstü sonuçların önündeki en önemli engellerden biri kronik tutarsızlıktır. Organizasyon stratejinize odaklanmak için FranklinCovey ile nasıl etkileşim kurabileceğinizi öğrenin.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

4DX Uygulaması

 

 

 

4.000’den fazla müşteri uygulaması ve her sektörde vakaya değer sonuçların kanıtlanmış bir geçmişi. 4DX sistemini kuruluşunuza nasıl entegre edeceğinizi öğrenin.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

4DX Yazılımı ve Uygulama Tabanlı Araçlar

 

 

 

Müşterilerimiz, olağanüstü sonuçlara ulaşmak için; hedefte olduklarından emin olmak isterler. Hedeflerini, bunlara bağlı taahhütlerini ve haftalık sorumluluk oturumlarını izlemek için 4DX ® OS’yi kullanırlar.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN 

 

 

 

 

 

 

 

Request a Demo