4D-Organizational Implementation

 

 

 

 

 

 

The 4 Disciplines of Execution®
Organizational
Implementation

Overview

When it comes to attaining Wildly Important Goals® (WIGs®) on the organizational level, the role of the leader in the business execution process is critical. At FranklinCovey we’ve studied the topic of execution for several years — in thousands of teams and in hundreds of organizations.

 

aap_icon
 

 

 

 


 

 

Uygulama hedeflerinin liderler tarafından uygulanmasına gelindiğinde, 4 konunun öne çıktığını görüyoruz; 

 

 

 

 

1. Yöneticiler ve ekip üyeleri hedefleri bilmiyor.

Araştırmamız çalışanların yalnızca %15’inin organizasyonlarının ‘en önemli’ hedeflerini bildiğini gösterdi sonuç olarak; ya hiç hedef yok ya da çok fazla hedefleri var.

 

2. Yöneticiler ve ekipler hedefe nasıl ulaşılacağını bilmiyorlar.

Pek çok insan, hangi kritik faaliyetlerin ekip hedeflerine ulaşmada en büyük kaldıraç etkisi yarattığını bilmiyor.

 

3. Skorlama yapmıyorlar.

Araştırmamız, çoğu çalışanın başarının temel ölçütlerinin ne olduğunu bilmediğini ve hedefe ulaşmaya götüren davranışları ölçmediğini ve izlemediğini gösteriyor.

 

4. Sorumlu tutulmazlar.

Araştırmamız, insanların %10’undan daha azının iş hedeflerindeki ilerlemelerini tartışmak için en az ayda bir yöneticileriyle görüştüğünü gösteriyor.

 

Lider olarak Uygulamanın 4 Disiplini ile organizasyonunuzda bir uygulama kültürü oluşturabilirsiniz. FranklinCovey olarak 4.000’den fazla çalışma ile uygulama sürecini geliştirdik.

 

Uygulama Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Videos

 

 
 

The Opryland Resort and Kongre Merkezi

İlham Örneği: Opryland Resort and Kongre Merkezi’nin Uygulamanın 4 Disiplini’ni uygulayarak misafir memnuniyetini nasıl etkilediğini izleyebilirsiniz.

 

Özetle Uygulamanın 4 Disiplini

4DX, günümüzün rekabetçi ortamında gelişmek için gerekli olan yeni bir düşünme ve çalışma biçimini temsil eder.

 

Case Study

Be Inspired: Watch how store 334 uses The 4 Disciplines of Execution to go from one of the worst performing stores to one of the best.

 

 

 

 

 

 

 

 

Son düşünce

 

 

 

 

Rehber

 

Kuruluşunuzun Sonuçlarını Etkileyin: Ortalama Performans Gösteren Çalışanları Yüksek Performanslı Çalışanlara Dönüştürün.

 

Webcast

Dünyanın en çok satan strateji uygulaması kitabının baş yazarı Chris McChesney’in gerçekleştirdiği 60 dakikalık webcaste katılın.

Etkinlik İçin Kayıt Olun

 

Case Study

Gwinnett Tıp Merkezi  hasta memnuniyet puanlarını yükseltmeye kararlıydı. Çalışanların hedefleri belirlemeden, ana hatlarıyla strateji oluşturmalarına ve uygulama sürecine kadarki yolculuklarına göz atın. 

Vaka Çalışmalasını İzleyin

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Ürünler

 

 

 

 

 

Strateji Uyumu

 

 

 

Herhangi bir organizasyonda olağanüstü sonuçların önündeki en önemli engellerden biri kronik tutarsızlıktır. Organizasyon stratejinize odaklanmak için FranklinCovey ile nasıl etkileşim kurabileceğinizi öğrenin.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

4DX Yazılımı ve Uygulama Tabanlı Araçlar

 

 

 

Müşterilerimiz, olağanüstü sonuçlara ulaşmak için; hedefte olduklarından emin olmak isterler. Hedeflerini, bunlara bağlı taahhütlerini ve haftalık sorumluluk oturumlarını izlemek için 4DX ® OS’yi kullanırlar.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

4DX Metrik ve Ölçüm Sistemi

 

 

 

Organizasyonunuzun temel stratejik hedefiniz için ortaya koyduğu enerji ve katılım ile ekiplerin olağanüstü sonuca ulaşırken gösterdikleri ilerlemeyi nasıl ölçebilirsiniz?

 

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

 

 

 

 

Request a Demo