4Dx-Keynotes-Engagements

 

 

 

 

 

 

The 4 Disciplines of Execution®
Keynotes
and Speaking
Engagements

Overview

Our 4 Disciplines of Execution subject matter experts cover topics like executing on your organizational goals, organizational change, sales transformation, and more. Sessions can be fully customizable and cover a wide range of topics and insights, from how to execute on your most critical priorities amid intense and everyday distractions to creating engagement and a winnable game for your team or organization.

 

In addition to the three keynote speakers highlighted below, we have more than 250 senior-level delivery consultants based throughout the world. Through these experts, we offer a mix of consulting engagements, training programs, and customized keynote speeches. Use these application-rich experiences to advance the business priorities of your organization.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konuşmacılar

 

 
 

Chris McChesney

Chris McChesney, FranklinCovey’in küresel Uygulama Lideri’dir. On beş yıldan fazla bir süredir binlerce kuruluşu etkileyen Uygulamanın 4 Disiplini’nin gelişimine öncülük etmekte olan Chris, dünyaca ünlü liderlik konferanslarına konuşmacı olarak katılmaktadır.

 

 

Jim Huling

Jim Huling, FranklinCovey’in 4 Disiplin Uygulaması’nın küresel yönetim danışmanıdır. 4 Disiplin metodolojisinden, öğretim yöntemlerinden ve dünya çapındaki sunum kalitesine kadar görevleri olan Jim aynı zamanda düzenli olarak üst düzey yöneticilere yönetici koçu olarak hizmet vermektedir.

 

Scott Thele

Scott is the national practice leader for FranklinCovey’s Business Outcomes Practice, primarily applying The 4 Disciplines of Execution. Scott focuses his time as a keynote speaker, business consultant, and content thought leader, helping organizations execute their most critical strategies.

 

 

 

 

 

 

 

 

Videolar


 

 

Execute in the Face of the Whirlwind

Dikkat dağıtıcı unsurlar karşısında en önemli stratejik önceliklerinizi nasıl uygulayacağınızı öğrenin.

 

Strateji Haritası

Fırtınanın aciliyetlerini dengelerken olağanüstü sonuçlara nasıl ulaşacağınızı öğrenin.

 

Using the “Facilitate” Section for Maximum Results

Learn how the “Facilitate” section of 4DX® OS gives you experienced facilitation of all the working sessions needed to install 4DX with your team.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son Düşünce

 

 

 

 

Rehber

 

 

 

Kuruluşunuzun Sonuçlarını Etkileyin: Ortalama Performans Gösteren Çalışanları Yüksek Performanslı Çalışanlara Dönüştürün.

PDF’i İndirin

 

 

 

Webcast

 

 

 

Dünyanın en çok satan strateji uygulaması kitabının baş yazarı Chris McChesney’in gerçekleştirdiği 60 dakikalık webcaste katılın.

Register For Event

 

 

 

Vaka Analizi

 

 

 

İlham alın: 4 Uygulama Disiplini’nin Marriott Hotels’de nasıl olağanüstü sonuçlar yarattığını öğrenin.

VAKA ÇALIŞMASINI GÖRÜNTÜLE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ilgili ürünler

 

 

 

 

 

Strateji Uyumu

 

 

 

Herhangi bir organizasyonda olağanüstü sonuçların önündeki en önemli engellerden biri kronik tutarsızlıktır. Organizasyon stratejinize odaklanmak için FranklinCovey ile nasıl etkileşim kurabileceğinizi öğrenin.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

4DX Uygulaması

 

 

 

4.000’den fazla müşteri uygulaması ve her sektörde vakaya değer sonuçların kanıtlanmış bir geçmişi. 4DX sistemini kuruluşunuza nasıl entegre edeceğinizi öğrenin.

LEARN MORE

 

 

 

Uygulama Koçluğu


 

 

 

FranklinCovey, kuruluşunuzun kritik stratejiler üzerinde çalışmasına yardımcı olmak için alanının en iyisi koçluk hizmetlerini sunar.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN


 


 


 

  

Olağanüstü sonuçlara ulaşmanıza yardımcı olalım.

 

Bugün bize ulaşın.

Request a Demo