4D-Metrics and Measurement System

 

 

 

 

 

 

The 4 Disciplines of Execution®
4DX Metrics and
Measurement
System

Overview

The greatest impact of The 4 Disciplines of Execution isn’t simply the ability to produce breakthrough results. With the 4DX metrics and measurement system, organizations and leaders can sustain (and even improve) those results over time.

How do you know if your 4 Disciplines implementation is on track? If you can’t measure your implementation, you can’t effectively manage it. FranklinCovey created a metric called Execution Performance Score (XPS). This metric tells you how much energy and engagement you’re putting against your strategic targets and whether or not you’re on pace. By tracking this metric, organizations and leaders can tell at a glance how their teams are progressing toward achieving their goals. The higher the Execution Performance Score, the greater the results and the ability to sustain and improve them.

 


 

 

 

 

 

Yürütme Performans Puanı (XPS)

 

 

XPS’nin dört bileşeni vardır:

 

1. Gecikme ölçümü (WIG ® ) sonuçlarının elde edilmesi.


İlk üç bileşenin ekibinizin WIG’e ulaşmasını ne kadar etkilediğini kontrol etmenizi sağlar.

 

2. Müşteri adayı ölçüm performansını optimize etme.


How consistently the lead measures are being performed.

 

3. Yüksek etkili taahhütleri yerine getirmek.


Ekibin taahhütlerde bulunması ve bunları yerine getirmesini sağlar.

 

4. Bir tempo oluşturmak.


Ekip, puan tablosuna odaklanmak için haftalık bir toplantı düzeni oluşturur.

 

XPS’nin hesaplanması, her bileşen için puanın belirlenmesinden ve ardından bunların toplanmasından ibarettir. XPS puanı, ekibinizin performansı ve sonuçları hakkında size bilgi vermek için kullanılabilir.

 

Bu disiplinleri aşılamak liderler için en önemli sonuçtur. Birincil WIG her zaman en acil ve en görünür hedef olsa da, daha büyük başarı, dalgalanan koşullardan bağımsız olarak WIG’lerin tekrar tekrar elde edilebildiği bir uygulama kültürü oluşturma becerinizdir. XPS, bu sonuca ulaşmanız için size rehberlik edebilecek güçlü bir ölçümdür.

En büyük müşterilerimizden birinin belirttiği gibi, “Artık 4DX’i bir metodoloji olarak düşünmüyoruz. Bu sadece uygulama şeklimiz.”

 


 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Son Düşünce

 

 

 

 

Rehber

 

 

 

Takım Hedeflerinizi İyileştirmek ve Gerçekleştirmek için 4 Adım isimli kılavuzumuzu indirin.

PDF’i İndirin

 

 

 

Webcast

 

 

 

Dünyanın en çok satan strateji uygulaması kitabının baş yazarı Chris McChesney’in gerçekleştirdiği 60 dakikalık webcaste katılın.

Etkinlik İçin Kayıt Oluşturun

 

 

 

Vaka Analizi

 

 

Grady Memorial Hastanesi’nin Uygulamanın 4 Disiplini’ni kullanarak zorlu dönemlerden nasıl çıktığı izleyin.

Vaka Çalışmasını Görüntüle

 

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Ürünler

 

 

 

 

Strateji Uyumu

 

 

 

Herhangi bir organizasyonda olağanüstü sonuçların önündeki en önemli engellerden biri kronik tutarsızlıktır. Organizasyon stratejinize odaklanmak için FranklinCovey ile nasıl etkileşim kurabileceğinizi öğrenin.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

4DX Uygulaması

 

 

 

4.000’den fazla müşteri uygulaması ve her sektörde vakaya değer sonuçların kanıtlanmış bir geçmişi. 4DX sistemini kuruluşunuza nasıl entegre edeceğinizi öğrenin.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

 

 

 

4DX Yazılımı ve Uygulama Tabanlı Araçlar

 

 

Müşterilerimiz, olağanüstü sonuçlara ulaşmak için; hedefte olduklarından emin olmak isterler. Hedeflerini, bunlara bağlı taahhütlerini ve haftalık sorumluluk oturumlarını izlemek için 4DX ® OS’yi kullanırlar.

 

 

 

 


 

Request a Demo